Sınırsız İşlem Özgürlüğü ile Manc Token Ön Plana Çıkıyor

Geliştirdiği oyunların yanı sıra yarattığı sistemiyle de ön plana çıkan Manc, Mancium Token ile birlikte tüm oyunculara sınırsız işlem özelliği sunacak. Blok zincir teknolojisi kullanılarak banka veya herhangi bir finansal kuruluşa gerek kalmadan işlem yapılmasına olanak sağlayacak.

Manc Token ile Sınırsız İşlem Özelliği

Blockchain teknolojisini kullanarak oyun ekosistemini geliştirmeyi ve yeni oyunlar piyasaya sürmeyi hedefleyen Manc Token, bu özellik sayesinde sınırsız işlem kabiliyetini de kullanıcılarına sunacak. Bu kabiliyetle beraber oyuncular, bankalar veya merkezi denetleyiciler olmadan finansal işlem yapabilecek. Ayrıca Mancium Token, oyun ekosisteminde blockchainden yararlanarak, kripto takas yapabilme olanağı sağlayacak.

Manc Token Bilinmeyenleri

Mancium Token, yarattığı oyun ve girişimlerle, blok zinciri ile oyun ekosistemini tek bir platformda buluşturmayı amaçlamaktadır. Geliştirilen tüm oyun kademeli bir şekilde geleceğin dünyası olarak adlandırılan Metaverse evrenine adapte edilecektir. Bu haber doğrultusunda ileriye dönük net hedeflerini de belli eden Manc, Metaverse evreni ve NFT Pazarını açılmak gibi koyduğu hedeflerle de emsallerine göre daha ileri düzeydedir.

Manc, hayata geçirdiği düzlemin bir parçası olarak yarattığı Mancium Token ile küresel anlamda oyuncuları, teknoloji tutkunlarını ve yatırımcıları bu geleceğin iştiraki olmaya davet ediyor. Manc, Mancium’un ortaya çıkartacağı işbirlikleri ile hem oyun sektöründe hem blockchain teknolojileri özelinde bugüne kadar başardıklarının referansıyla çok daha büyük projeleri gerçekleştirmeyi amaçlıyor.

Mancium Token ile Bağış Toplanabilir

Yatırımcıların mobil oyun geliştiren girişimlere ve teknoloji şirketlerine olan ilgisi her geçen gün artıyor. Oyun şirketleri ise her gün gelişen ve büyüyen bu pazarda yerini sağlamlaştırmak için rekabetçi bir yapıya sahip olmanın yollarını arıyor. Blok zincir teknolojileri sayesinde girişimler alternatif bir fonlanma seçeneği elde ediyor; Bu yöntemle bağış toplayabilir, hisse satabilir, ön satış ile yatırımcı çekebilirsiniz. Öte taraftan bu sistemler girişimlerin toplulukla sıkı bir bağ kurmasının da önünü açıyor.

  

- KPSS Cafe, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/8953991/sinirsiz-islem-ozgurlugu-ile-manc-token-on-plana-cikiyor