Devlet Demiryolları Genel Müdürlüğü İŞKUR üzerinden 214 Sürekli İşçi alımı yapacak! Başvuru Ekranı açıldı.

Devlet Demiryolları Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan personel alımı ilanında farklı unvanlarda ve farklı kadrolarda olmak üzere toplam 214 sürekli işçi alımı yapılacağı kamuoyu ile paylaşıldı. İŞKUR üzerinden yapılacak başvurularda başvuru süreci bugün itibariyle başlayıp 24 Aralık 2021 tarihinde sona erecek. 18-35 yaş arasındaki adayların başvuru yapabileceği alım ile ilgili detaylar haberimizin devamında..

TCDD İşçi alımı başvuru ekranı

İŞKUR üzerinden yapılacak başvuru işlemleri için izlemeniz gereken adımlar şu şekilde, öncelikle https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresini açtıktan sonra yukarıda bulunan arama kutucuğuna TCDD yazarak ilanları görüntüleyebilirsiniz. İlanlar açıldıktan sonra ise size uygun olan ilana başvuru yapabilirsiniz.

İŞKUR üzerinden başvurular alındıktan sonra süreç şu şekilde ilerleyecek;

- Adaylar, İŞKUR’da ilan edilen işgücü taleplerimizden sadece birine müracaat edebilecektir. İŞKUR’da ilan edilen işgücü talebimizde belirtilen son başvuru tarihi itibarıyla adayların belirtilen okul bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir.

Başvuru Kılavuzu.PDFhttps://www.kpsscafe.com.tr/sites/536/uploads/2021/12/20/tcdd-personel-alimi.pdf 

- KPSS Cafe, İş-Kur bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/8885849/devlet-demiryollari-genel-mudurlugu-iskur-uzerinden-214-surekli-isci-alimi-yapacak-basvuru-ekrani-acildi