Büyükşen Çifti Cinayeti Çözüldü! Katilleri, Osman Büyükşen Duyurdu!

Konya'da işlenen Büyükşen çifti cinayeti Türkiye gündeminin başına oturmuştu. Konunun Müge Anlı ile tatlı sert programında gündeme gelmesi üzerine özel ekip kurulmuş ve cinayetin aydınlanması için çalışmalar başlatılmıştı. Yapılan çalışmalarda da 25 Kişi gözaltına alınmıştı. Doktor Osman Büyükşen twitter hesabından yaptığı açıklamada cinayetin çözüldüğünü açıkladı.

Osman Büyükşen attığı tweette '' Anne ve babamın katilleri bugün itibariyle tespit edilmiş olup, olaydaki belirsizlik büyük ölçüde giderilmiştir. Kar maskeli katil başka birilerini öldürecek iken yanlış adres nedeniyle anne ve babamın ölümüne sebep olmuştur. Kardeşlerim bu olayda masumdur. Saygıyla duyurulur.'' ifadelerini kullandı.


Sosyal Medya Kullanıcıları İnanmadı!

Osman Büyükşen'in takipçileri ise olayın çözümüne ilişkin bazı soru işaretlerinin olduğunu ve cinayetle ilgili soru işaretlerinin giderilmediğini belirten bazı tweet atınca, Öldürülen talihsiz çiftin Doktor oğlu Osman Büyükşen yapılan yorumlara karşılık ise şu açıklamayı yaptı;

'' Ben bir inanıp-inanmama meselesini paylaşmadım. Jandarma ve Savcılığımızın uzun süren teknik araştırma-incelemesi sonunda itiraf ile nihayete erdirilmiş bir TESBİTİ paylaştım. Bana inanıyor musun diye sormanın anlamı nedir?  Yazdığınız söylediğiniz sözlere lütfen dikkat edin. Karşınızda anne babasını kaybetmiş, yapılacak her şeyi çekinmeden yapmış ve ekranda rezil olma pahasına tüm riskleri göze alarak sesini duyurmaya çalışmış, çaresizce şüphe duyduğu kardeşlerini ortaya atabilmiş bir insan var.

Konuyla ilgili bilgileriniz yeterli olmadan, önceki program bilgilerine bakarak kafanızda oluşturduğunuz senaryoya uymadı diye hakaret edemezsiniz. Hayırlı birşey söylemeyecek iseniz hakaret de etmeyin. Ne yaşadığımı ben bilirim, siz değil.Kimse benim anne baba sevgimi tartışmaya açmasın! Hakaret içerikli yazıların, sözlerin, videoların kişiyi bağladığını ve bunun da hukuki karşılığı olabileceğini bilerek yorum yaparsanız sevinirim. Bırakın anne babamın acısını yaşayım. Lütfen...''

- KPSS Cafe, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/7491716/buyuksen-cifti-cinayeti-cozuldu-katilleri-osman-buyuksen-duyurdu