Son Yaz Dizisi Final mi Yapıyor? Son Yaz Final Bölümü Ne Zaman?

FOX tv ekranlarında yayımlanan ve Ali Atay, Funda Eryiğit, Sinan Tuzcu, Alperen Duymaz gibi oyuncuların rol aldığı sevilen dizi Son Yaz'ın final yapacağı uzun süredir kulislerde konuşuluyordu.

Son Yaz Dizisi Final mi Yapıyor?

Son Yaz dizisinin final yapacağı haberleri ilk olarak Leyla Ve Mecnun dizisinin tekrar yayımlanmaya başlayacağı haberleri ile ayyuka çıkmıştı. Dizinin tüm eski oyuncularının tekrar Leyla Ve Mecnun dizisi çekimlerine başlayacağı ve dizinin Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Exxen platformunda yayınlanacağı belirtilmişti. Bilindiği üzere Son Yaz dizisinde Savcı rolüyle harikalar yaratan Ali Atay, Leyla Ve Mecnun dizisiyle tanınmıştı ve bu dizinin en önemli oyuncularından birisi..

Son Olarak Son Yaz dizisi oyuncularından Sezer Koç, son kahvaltı notuyla sosyal medyadan bir fotoğraf paylaştı ve bu Son Yaz dizisinin final yapacağı iddialarını iyice güçlendirdi. Sevilen dizinin önümüzdeki haftalarda final bölümüyle ekranlara veda etmesine kesin gözüyle bakılıyor.. Böylelikle Masumiyet, Mucize Doktor gibi dizilerden sonra Fox TV sevilen bir dizinin daha fişini çekmiş oldu

- KPSS Cafe, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/7234838/son-yaz-dizisi-final-mi-yapiyor-son-yaz-final-bolumu-ne-zaman