EDHO Hızır Ali Öldü mü? Hızır Ali Diziden Ayrılacak mı?

18 Mayıs Salı günü 195. Bölümüyle izleyicisiyle buluşan EDHO'da son bölüm adeta nefesleri kesti. Haşmet Façalı'nın kızı Didem ve Hızır Çakırbeyli'nin oğlu Hızır Ali  en mutlu günlerinde evlendikleri gün silahlı saldırıya uğradılar. Çok sayıda kurşun yarası alan Didem ve Hızır Ali hemen hastaneye kaldırıldı. Bu sahne sonrası ise EDHO sevenleri tarafından oldukça benimsenen Hızır Ali karakterinin diziden ayrılıp ayrılmayacağı merak konusu oldu.

Hızır Ali Diziden Ayrılacak mı?

Dizinin devam eden seyrine göre Hızır Ali diziden ayrılmayacak. Uzun süren bir ameliyat sonrası Hızır Ali'nin yoğun bakıma alındığı bir sahnede izleyiciye aktarıldı. Ayrıca Didem karakterinin ölmesi ve yeni sahnelerin muhtemelen Hızır Ali'nin intikamı üzerine kurulacak olabilme seçeneği Hızır Ali'nin diziden ayrılmayacağının en büyük göstergesi diyebiliriz.

Öte taraftan Kızının ölüm haberiyle yıkılan Haşmet Façalı ise düşmanın üzerine tek başına gider ve ağır yaralanır. Son sahnede Hızır'dan kızımın intikamını al isteğinde bulunur. Kulislerde konuşulan bilgilere göre Haşmet Façalı diziden ayrılıyor.

Yalçın Hafızoğlu Kimdir?

18 Ağustos 1989 tarihinde İstanbul' da doğdu. Babası Samsun, annesi Üsküp, Makedonya göçmenidir. İlköğretimini Özel Kalamış Okullarında tamamladı. Sonrasında Göztepe Yeşilbahar Ortaokulu, Göztepe İhsan Kurşunoğlu Anadolu Lisesi ve Kocaeli Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünü bitirdi. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde oynadığı Hızır Ali karakteriyle üne kavuşmuştur.


- KPSS Cafe, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/7190490/edho-hizir-ali-oldu-mu-hizir-ali-diziden-ayrilacak-mi