Kuzey Yıldızı İlk Aşk Dizisi Neden Final Yaptı?

Show TV ekranlarında Cumartesi yayımlanan sevilen dizi Karadeniz'in Ordu ilinin muhteşem doğal güzelliklerini görmemize de olanak sağlıyordu. Başrollerinde İsmail Demirci ve Aslıhan Güner'in oynadığı sevilen dizi final bölümüyle sevenlerini üzdü.

Dizinin konusu '' Kuzey' ile 'Yıldız'; bir köprünün üstündeki iki inatçı keçi, aynı denizin iki hırçın dalgasıdır. ... 'Kuzey', âşık olduğu kadınla evlenmiş, üç çocuk sahibi olmuştur ama 'Yıldız'a yaşattığını tam yirmi sene sonra yaşamış, terk edilmiş; üstelik dolandırılıp sıfır noktasına gelmiştir.''

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Dizisi Neden Final Yaptı?

Cumartesi akşamlarının en çok izlenen dizilerinden birisi olan Kuzey Yıldızı'nda erken final kararının alınmasının sebebi olarak Sette yaşanan bazı tartışmalar ve tatsız olayların sebep olduğu kulislerde konuşuluyor. Süreç Film tarafından yapımı üstlenen sevilen dizi 64. Bölümüyle ekranlara veda etti. Dizinin sevenleri tarafından dizinin Netflix, Exxen, Blutv gibi dijital platfıormlarda devam etmesi istenilirken, bu ihtimalin zor bir ihtimal olduğunu söyleyebiliriz. 


- KPSS Cafe, Teknoloji bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/7178702/kuzey-yildizi-ilk-ask-dizisi-neden-final-yapti