Yonca Bıyıklıoğlu Kimdir? Yonca Bıyıklıoğlu Tutuklandı mı?

Tiktok üzerinden çekilen videoda canlı yayında Şehitlerimiz hakkında şok cümleler sarfeden Yonca Bıyıklıoğlu tepkilerin ardından gözaltına alınmış fakat daha sonra serbest bırakılmıştı.

Sosyal medyada ise Yonca Bıyıklıoğlu'na tepki dinmiyor, Twitter üzerinden #yoncabıyıklıoğlututuklansın hashtagi oluşturan sosyal medya kullanıcıları şahsın tutuklanmasını ve en ağır cezayı almasını istiyor.Serbest bırakılmasının ardından bir video yayımlayan ve söylediklerinin yanlış anlaşıldığını Şehit askerlerimize asla laf etmediğini söyleyen Yonca Bıyıklıoğlu hakkında emniyet ekiplerinin tekrar harekete geçip geçmeyeceği ise bilinmiyor

Yonca Bıyıklıoğlu Kimdir?

TikTok isimli sosyal medya kanalında canlı yayın yapan fenomen Yonca Bıyıkoğlu'nun şehitler için kullandığı küfürler tepkiye neden oldu. TikTok isimli sosyal medya kanalında arkadaşlarıyla birlikte yaptığı canlı yayın sırasında gelen bir yorumda şehitlerin olduğu hatırlatılınca çılgına dönen Yonca Bıyıkoğlu, korkunç küfürler sayarak şehitlerimize saygısızlık etti.

İTİRAZ EDİLDİ
Giresun Cumhuriyet Başsavcılığı mahkemenin Yonca B. için verdiği adli kontrol şartıyla serbest kalması kararına itirazda bulundu.

- KPSS Cafe, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/6556675/yonca-biyiklioglu-kimdir-yonca-biyiklioglu-tutuklandi-mi