Teşkilat Dizisi Oyuncuları Kimlerdir? TRT Teşkilat Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Milli İstihbarat Teşkilatı'nı konu alan Teşkilat dizisinin oyuncu kadrosu da televizyon izleyicilerini heyecanlandıracak cinsten, TIMS&B Productions tarafından yapımcılığı üstlenen dizinin oyuncu kadrosu şu şekilde;

Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya ve Serdar Yeğin

Teşkilat Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Güçlü kadrosu ve görkemli prodüksiyonu ile merakla beklenen ve MİT'in bir anlamda perde arkasını gözler önüne serecek olan dizi, 7 Mart'tan itibaren her pazar saat 20.00'de TRT 1'de olacak.

"Teşkilat" dizisiyle, Milli İstihbarat Teşkilatı'nın (MİT) sır gibi saklanan ve kale adıyla bilinen kampüsünden görüntüler ilk kez ekrana gelecek. MİT'in görev uygulama teknolojisinde kullandığı bazı yöntemler ve İHA/SİHA teknolojisindeki son gelişmeler de izleyiciyle buluşacak.

Tanıtım Fragmanı Büyük İlgi Gördü

TRT youtube kanalından '' Bazı kahramanlar vardır; devlet onlarla yaşar, isimleri tarihe gömülür…'' başlığı ile yayımlanan ilk tantıım fragmanı ise büyük beğeni topladı. Tanıtım fragmanı kısa süre içerisinde çok sayıda kişi tarafından izlendi. Zengin oyuncu kadrosu ve farklı konusu ile dikkatleri üzerine çeken yapım izleyici tarafından sabırsızlıkla bekleniliyor..

- KPSS Cafe, Teknoloji bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/6534856/teskilat-dizisi-oyunculari-kimlerdir-trt-teskilat-dizisi-ne-zaman-basliyor