İzmir'de Kirasını Ödeyemeyen Kadını 7 Kişi Bayıltana Kadar Dövdü!

Edinilen Bildiye göre olay İzmir'in Buca ilçesinde meydana geldi. Pandemi süreci nedeniyle kirayı ödemekte zorlanan kadına Ev sahibi tarafından evden çıkması gerektiği belirtildi. 43 yaşında olan Kiracı Senem Onat ise kontrat süresinin kaldığını ifade ederek bu teklifi redetti.

Ev Sahibi tarafından Darp Edildi

Sonrasında yaşanan süreçte Ev sahibi tarafından önü kesilen 2 Çocuk annesi kadın hakaretlere maruz kalarak darp edildi. Bunun üzerine Senem Onat karakola giderek şikayetçi oldu.Şikayet edildiğini öğrenen Ev sahibi ise bu defa yanına arkadaşlarını alarak Karakol'dan dönen Senem Onat'a yanında bulunan 6 Akrabasıyla birlikte saldırarak feci şekilde darp edildi.Çocuklarının gözü önünde dakikalarca darp edilen Genç Kadın, darbelere daha fazla dayanamayarak bayıldı.

Cebindeki 750 Lirayı da Aldılar

Olay anını anlatan Genç Kadın, şahısların kendisinin kalbi üzerine vurarak '' Seni Öldüreceğiz, Biz aşiretiz'' dediklerini belirterek can güvenliğinin olmadığını ve yaşanan olaylar sebebiyle iki çocuğundan uzun süredir ayrı kalmak zorunda olduğunu ifade etti. Olaylar sebebiyle çocuklarından ayrı kaldığını söyleyen Senem Onat, "2 haftadır çocuklarımı göremiyorum. 2 bin 500, 3 bin lira için bunlar oluyor. Darp esnasında cebimdeki 750 TL'yi alıyorlar. 'Kira niyetine bunu alıyoruz' dediler. Telefonumu almaya çalışıyorlar. En ağır şekilde cezalandırılmalarını istiyorum. Ruhen bitik durumdayım. Hiçbir şey yapamıyorum. Bunların bana maddi kaybını geçtim, manevi kaybı ne olacak? Olaylar esnasında 2 kadın komşum gelerek dayak atan şahısların ellerinden kurtardılar beni. Onlar beni kurtarmasaydı şu andan benim üçüncü sayfalardaki haberimi yapıyordunuz" 

- KPSS Cafe, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/6364178/izmirde-kirasini-odeyemeyen-kadini-7-kisi-bayiltana-kadar-dovdu