Kim Milyoner Olmak İster'de Omurilik Sarımsağı Cevabını Veren Doktor Herkesi Şaşırttı

Kim Milyoner Olmak İster'in dün akşam yayınlanan bölümünde yarışmacı koltuğunda oturan Mehtap Gül Caymaz isimli yarışmacı sağlık ile ilgili soruda Joker hakkını kullanarak Doktor bir arkadaşını aradı.

Hangisi Beyindeki Bölgeye Verilen bir addır?

Yarışmacıya sorulan '' Hangisi beyindeki bölgeye verilen bir addır?'' sorusu için cevabından emin olamayan Mehtap Gül Caymaz isimli yarışmacı Telefon jokeri hakkını kullanmak istedi ve Doktor bir arkadaşını aradı. Doktor ise cevabı Omurilik Soğanı olan soruya '' Omurilik Sarımsağı'' diyerek herkesi şaşkınlığa uğratırken Kenan İmirzalıoğlu'da şaşkınlığını gizleyemedi.


Kenan İmirzalıoğlu Ali Çicek isimli doktorun verdiği cevap karşısında '' Arkadaşınız Doktor du değil mi '' sorusunu yanıltırken yarışmacı Evet doktor, Aile hekimi dedi. Kenan İmirzalıoğlu daha sonra yaptığı açıklamada da '' Ali Bey'in bu sorunun cevabını bildiğinden eminim,emin olmak istiyorum, Karışıkla ve süre sıkıntısı nedeniyle yanlış cevabı verdiğini düşünüyorum'' ifadelerini kullandı.

Yarışmacı ise verdiği yanlış cevap nedeniyle 1000 TL'lik ödül ile yarışmaya veda etti. işte Sosyal medyanın da gündemine oturan o soru;

Doktor Kendini Savundu..

Programın ardından sosyal medyada olay olan doktordan açıklama geldi. Telefonda yaşadığı ses sorunu yüzünden söylediği şıkkın cevap gibi algılandığını söyleyen doktor, "Ses sorunu programa yansımadı. Ancak benim için iyi tarafından bakarsak yıllardır görüşmediğim arkadaşlarımla görüştüm. Son olarak yarışmayı izleyen ses ve süreden dolayı yanlışlık olduğunu söyleyen arkadaşlara da teşekkür ederim." dedi.

- KPSS Cafe, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/6358410/kim-milyoner-olmak-isterde-omurilik-sarimsagi-cevabini-veren-doktor-herkesi-sasirtti