13 Ocak Beykoz Elmalı'da Helikopter Düştü mü ? Düştüğü İddia Edilen Helikopter Bulundu mu ?

İddia edilenlere göre Beykoz Elmalı civarlarında ormalık alana helikopter düştüğü ihbarı üzerine emniyet güçleri,itfaiye ve AFAD harekete geçti.

13 Ocak Beykoz Elmalı'da Helikopter mi Düştü ?

Gelen ihbar üzerine olay mahalline çok sayıda ekibin sevk edildiği aktarılırken bölgede başlatılan geniş çaplı arama kurtarma çalışmlarının devam ettiği belirtildi.Yerden jandarma, polis ve itfaiye ekipleri, havadan polis helikopteriyle yapılan aramalar sürüyor..

CNN Türk Muhabiri Ceylan Sever twitter hesabından yaptığı açıklamada '' Beykoz Elmalı Barajı civarında bir helikopter düştüğü ihbarı yapıldı. İtfaiye, polis, jandarma 4 koldan arıyor. Ancak henüz ortada bir şey yok. '' ifadelerini kullandı.İhbar Asılsız Çıktı..

Ankara Valiliği tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada " İl Emniyet Müdürlüğü haber merkezine yapılan 'Beykoz ilçemizde bir helikopter düştüğü' yönündeki ihbar nedeniyle yapılan araştırmalarda söz konusu ihbarın asılsız olduğu anlaşılmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur." denildi.

- KPSS Cafe, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/6067365/13-ocak-beykoz-elmalida-helikopter-dustu-mu-dustugu-iddia-edilen-helikopter-bulundu-mu