İŞKUR Üzerinden KPSS'siz Yüzlerce Büro Memuru (Personeli ) Alımı Yapılıyor !

Türkiye İş Kurumu İş arama sayfasından yapılan aramalarda Türkiye Genelinde yüzlerce büro memuru alımı yapıldığı görülmektedir.

KPSS şartının aranmadığı alımlarda her şehir ve her kurum farklı başvuru şartları istemektedir. Bulunduğunuz şehirde yapılan alımlara başvuru yapabilmek ve ilanı incelemek için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.İŞKUR Büro Memuru Alımlarına Nasıl Başvuru Yapılır ?2021 İşkur büro personeli alımı ilanlarına başvuru yapabilmek için öncelikle Türkiye İş Kurumu iş arama sayfasını açmanız gerekmektedir. Sayfayı aşağıda bulunan bağlantı yardımıyla açabilirsiniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

Yukarıdaki bağlantıya tıklayıp İŞ arama sayfasını açtıktan sonra aşağıdaki görselde de görüldüğü üzere MESLEK kısmına Büro Memuru yazarak ara butonuna tıkladığınızda karşınıza güncel ilanlar çıkacaktır. İlanları incelediğimizde ise toplamda 9 sayfa ve 135 alım ilanı olduğu görülmektedir.


Bu adımdan sonra ise size uygun olan ilana sisteme kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak ya da ilan numarasını not aldıktan sonra Alo 170'i ücretsiz arayarak ilgili alım ilanına başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bulunduğunuz ildeki İŞKUR il müdürlüğüne giderekte başvuru işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

- KPSS Cafe, İş-Kur bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/6060634/iskur-uzerinden-kpsssiz-yuzlerce-buro-memuru-personeli-alimi-yapiliyor