Oyunlarda Kendinizi Gösterin!

Kendinizi online dünyada ifade ederken farklı bir dil kullanmak ister misiniz? Bu soruya yanıtınız olumlu ise bu kısma özellikle dikkat çekmek isteriz ki evet bunu yapabilirsiniz.

Özelleştirmek ve karakterlerin özel kullanımı ister el yazması metinlerde ister çevrimiçi dünyada binlerce yıllık bir kültürün izlerini barındırıyor. Bir çeşit yazı stili ile kendi imzanınız her yerde atabilmeniz bu sayede mümkün kılınıyor.
s
TeknoDiot sizlerin yazı stilleriyle kendi imzanızı atmanıza olanak sağlayan tüm veri kaynaklarını sizlere sunan bir özelleştirme sitesidir. Site içerisinde şekilli harfler ve şekilli semboller bulabilir ve bu semboller ile yazım stiliniz özelleştirebilirsiniz.

Klavye Hız Testinde Ne Kadar İyisiniz?

TeknoDiot sadece özel imzanızı inşa etmiyor bunun yanı sıra sizlere sunmuş olduğu klavye hız testi ile klavyede ne kadar usta olduğunuzu da teyit etmenizi ve öğrenmenizi sağlıyor. On parmak klavye hız testi zabıt kâtipliği sınavlarına hazırlanan bireyler başta olmak üzere klavye ve dijital oluşumlar üzerine hız ve zaman kazanmak isteyenlerin mutlaka edinmesi ve kullanması gereken bir testtir. Kendiniz geliştirmek için de özellikle kullanabilirsiniz.

Klavye hızını öğrenmek ve ne kadar profesyonel olduğunuz hakkında bilgi alabilmek için yapmanız gereken tek şey kelimelerinizi site üzerinde test etmek!

Oyunlarda İsminizle Dikkat Çekin

Online dünyanın eli ayağı olmaya niyetli olan TeknoDiot ile birlikle size özel oyun nickinizi de kolayca oluşturabileceğinizi biliyor musunuz?

Ekrana bakıp şimdi adım ne olacak derdine son veren bu sistem sayesinde yaratıcığın sınırlarını zorlayan oyun nickleri edinebilme imkânına sahipsiniz. Eğer oyun nickiniz varsa ve bunu şekilli bir hale getirmek isterseniz o zaman şekilli nick yazma aracını kullanabilirsiniz. Böylece daha havalı ve dikkat çeken şekilli nick oluşturmuş olursunuz.

Elbette sınırlı bir kullanım imkânında bahsetmiyoruz. Burada sizlere sunulan onlarca imkândan yalnızca birkaçından bahsediyoruz. Peki, sistemde daha neler mi var?

Gibi eklentiler sizler için sorunsuz kullanım alanıyla hizmete sunulmaktadır. Haberden eğlenceye, teknik bilgiden özel uygulamalara onlarca eklentiyi bulabileceğiniz TeknoDiot ile hala tanışmadıysanız daha fazla zaman kaybetmeden teknodiot.com linkine tıklayınız.

- KPSS Cafe, Teknoloji bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/5936377/oyunlarda-kendinizi-gosterin