A101 Yüzlerce Personel Alımına Başvurular Başladı! Başvuru Şartları Nelerdir?

Türkiye genelinde 10.000 den fazla şubesi olan ve en büyük marketler zinciri olma iddiasını koruyan A101, her yıl binlerce personele iş imkanı sunmaktadır. Sürekli olarak açtığı yeni şubelerle pek çok işsize iş imkanı sağlayan A101 2021 yılı içinde yeni başvuruları kabul etmektedir.

Başvuru Şartları Nelerdir?


18 yaşını doldurmuş olmak.
Belirli engelli şartlarına uygun olmak.
Çalışmaya engel bir rahatsızlığın bulunmaması.
Tecrübe (Opsiyonel)
Yukarıda olan şartları karşıladığınız durumda ilinizde ya da ilçenizde bulunan herhangi bir A101 şubesi için kolayca başvuru yapabilirsiniz. Daha sonra başvuru talebiniz müdürlük tarafından incelendikten sonra size geri dönüş yapılacaktır. Sizi diğerlerinden öne çıkaracak olan detayları anlattığınız ve tecrübelerinizden bahsettiğiniz takdirde bir adım daha öne çıkabilirsiniz.

A101 İş Başvurusu Nasıl Yapılır?


Türkiye’nin hemen her bölgesinde şubesi bulunan marketler zinciri A101 de iş başvurusu yapmak için sizlere pek çok yol sunulmaktadır. İş başvurusu yapmak isteyen kişiler için en kesin yol direkt olarak satış şubelerine gitmektir. Bu sayede direkt olarak çalışanlardan bilgi alabilir ve sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Eğer şubelerden başvuru yapmak istemiyorsanız bölgede yer alan genel merkez binalarına gidebilir ya da a101.com.tr adresine girerek online şekilde iş başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra 5 iş günü içerisinde size dönüş yapılacaktır.

A101 İş Başvurusu Yapmak İçin: https://www.a101.com.tr/kariyer sitesine giriş yapabilirsiniz.

- KPSS Cafe, KPSS'siz bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/5926828/a101-yuzlerce-personel-alimina-basvurular-basladi-basvuru-sartlari-nelerdir