Sema Maraşlı Kimdir ? Twitter'de Neden Gündem Oldu ?

Sosyal Medya'da açılan hashtag ile Sema Maraşlı yalnız değildir başlığı altında yüzlerce tweet atılırken Maraşlı'nın biyografisi sosyal medya kullanıcıları tarafından merak ediliyor.

Sema Maraşlı Kimdir ?

1969 Yılında Kahramanmaraş'ta doğan 51 yaşındadır. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olmasının yanısıra Davranış Bilimleri de okumuştur.  Yazmaya çocuk kitapları ile başladı.

Eğitici ve eğlenceli masal kitapları “Bana Bir Masal Anlat”, “Şimdi Masal Zamanı” ve “Geçmiş Olsun Çoban Yıldızı” bilinen ve en çok satılan çocuk kitapları arasındadır.

Gençlere yönelik olarak yazdığı ve Hayal dünyası konusunu işlediği“Okulda Tuzak” romanı çok sevilen ve beğenilen romanlarından birisidir. Ergenlikteki gençlere yönelik hikaye kitabı “En Güzel Hediye” ile ödül alma başarısını göstermiştir.

Kadın-erkek yaratılış farklılıkları üzerine yazdıklarıyla evlilik kitaplarına adım atan yazar, bu alanda çok dikkat çekti. Eserleri, okuyucuları tarafından “evlilik ile ilgili bakış açısını değiştiren, muhabbet için yol gösteren, aile saadetini arttıran kitaplar” olarak tanımlanıyor.

Twitter'de Neden Gündem Oldu ?

Sema Maraşlı Evlilik konusunda bazı düşünceleri nedeniyle sosyal medya kullanıcılarından tepki alırken birçok sosyal medya kullanıcısı da #semamarasliyalnizdegildir hashtagi altında toplanarak Maraşlı'ya olan desteklerini dille getirdiler.

- KPSS Cafe, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/5902553/sema-marasli-kimdir-twitterde-neden-gundem-oldu