Senarist Alper Alpözgen Kimdir ? Alper Alpözgen Ölüm Nedeni Nedir ?

Edinilen bigilere göre, İstanbul Şişli'de bulunan arkadaşının evine giden Senarist,Arkadaşıyla bir süre sohbet ettikten sonra '' Kendimi iyi hissetmiyorum '' diyerek uyumak için izin isteyerek misafir odasına gitti.

Alper Alpözgen'in öğlen saatlerine kadar uyanmaması üzerine onu uyandırmak için misafir odasına giden arkadaşı onu uyandırmak için odaya gittiğinde Ünlü senaristin hareketsiz şekilde yattığını fark etti. Panik olan ev sahibi, bir arkadaşını telefonla arayarak durumu bildirdi. Arkadaşının eve gelmesinin ardından, Alpözgen'i tekrar kontrol eden ev sahibi, daha sonra sağlık ve polis ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık görevlileri, Alper Alpözgen'in hayatını kaybettiğini belirledi. Polisin, olay yerinde savcı eşliğinde yaptığı incelemede, cansız beden üzerinde herhangi bir darp izine rastlanmadı.

Senarist Alper Alpözgen Kimdir ?

Acun Ilıcalı'nın yeni platformu EXXEN'de yayınlanacak olan bir komedi dizisi için anlaşma yaptığı ve senaristlik yapacağı da belirtilen Alper Alpözgen geçtiğimiz yıllarda yayınlanan Vahşi Şeyler isimli kitabıyla da biliniyordu.

42 Yaşında olan Alper Alpözgen İstanbul’da doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi, Multimedya ve İletişim Tasarımı Bölümü’nden mezun oldu. Sahne ve televizyon şovları yazdı, yönetti.Reklam yazarlığı ve senaristlik yapıyordu.

Alper Alpözgen Ölüm Nedeni Belli Oldu mu ?

Alper Alpözgen'in cansız bedeni üzerinde herhangi bir darp izine rastlanmazken kesin ölüm nedeni Adli tıp raporunun ardından belli olacak..

- KPSS Cafe, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/5900548/senarist-alper-alpozgen-kimdir-alper-alpozgen-olum-nedeni-nedir