Hasan Can Kaya Youtube Konuşanlar Kanal Videoları Silindi mi ?

Youtube'de kısa süre içerisinde büyük bir beğeni ve abone kitlesi Edinen Hasan Can Kaya'nın Konuşulan isimi youtube kanalında videolara ulaşılamaması bazı soruları da beraberinde getirdi.

Türkiye'nin dört bir yanından herkesin beğenisini kazanan ve kısa sürede en çok abone kazanan kanallardan birisi olan Konuşanlar Kanalı'ndaki videolar ulaşmak isteyen youtube kullanıcıları videolara ulaşamadı. Bununla beraber Konuşanlar videoları neden silindi sorusunun cevabı da merak edildi.

Hasan Can Kaya Youtube Konuşanlar Kanal Videoları Silindi mi ?

Hasan Can Kaya'nın kanalı olan Konuşanlar kanalındaki videolar ise youtube tarafından değil bizzat kanalın sahibi olan Hasan Can Kaya tarafından silindi. Videoların silinme sebebi ise geçtiğimiz günlerde de gündeme gelen ve Hasan Can Kaya'nın Acun Ilıcalı'nın projesi olan netflix benzeri platform olacak olan Exxen'de yer alması olarak gösteriliyor.

Diğer taraftan Konuşanlar kanalının takipçileri ve Hasan Can Kaya sevenleri ise videoların silinmesine büyük tepki gösterdiler. Ünlü Youtuber'in her videosunda ve Her gösterisinde beraber büyüdük, beni siz yarattınız '' sözlerine atıfta bulunan Sosyal medya kullanıcıları videoların silinmesini saygısızlık olarak ve takipçilerine değer vermemek olarak değerlendirerek tepkilerini dille getirdiler.

Konu ile ilgili olarak henüz Hasan Can Kaya tarafından yapılan bir açıklama ise mevcut değil. İşte twitter'de kanaldaki videoların silinmesine gelen tepki mesajlarından bazıları

- KPSS Cafe, Teknoloji bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/5899560/hasan-can-kaya-youtube-konusanlar-kanal-videolari-silindi-mi