Ben Bir Sözlük Yazarıyım Eski Defterler’de!

Bilgi kütüphanenizi genişletecek, güncel ve doğru bilgilerle kendi yazarlık deneyiminizi yaşamanızı sağlayacak Eski Defterler, sözlük yazarı arıyor! Günümüz, geçmiş ve yarınımız için en spesifik konulardan, gündem olan manşetlere kadar istediğiniz yorumu yapabileceğiniz tertemiz bir defter sunuyor. Sözlüklerle yorumlarınızı harmanlayıp, bilgi paylaşarak kendi fikirlerinizin de duyulmasını sağlayın.

Özgür Yazarlar İçin Tertemiz Bir Sayfa!

Özgür, sansürsüz ve istediğiniz konu hakkında yazılarınızı paylaşabileceğiniz Eski defterler, yeni ve kendiniz geliştirmekte hevesli yazarlar arıyor. Coğrafya, bilim, edebiyat, sanat, siyaset, ekonomi, dünya ve dizler hakkında da dilediğiniz gibi kaleminizi konuşturabileceğiniz geniş bir platforma hoş geldiniz.

Eski Defterler’de Ne Yazarım; eski defterlerde dilediğiniz yazıları paylaşabilir, kendi kişisel sayfanızda sizinle bir araya gelen yeni yazarlarla tanışabilirsiniz. Yorumlama yeteneğiniz, eleştirileriniz ve dikkat çekmek istediğiniz konular hakkında engelsiz yazarlık deneyimini yaşayabilirsiniz. #eskidefterleri karıştırmanın tam zamanı olabilir, yeni bir sayfa açarak güncel haberleri de güncel sayfada paylaşma şansı bulabilirsiniz.

Nasıl Yazarı Olurum!

Yazarlık uzun ve güzel bir tecrübeyken eski defterler üzerinden yazar olmanın kolaylığıyla tanışarak, kendinizi geliştirebilirsiniz.  ‘’Yazar ol’’  paneli üzerinden yazarlar ekibine katılarak, eğlenceli, can sıkıcı ve dikkat çekilmesini istediğiniz konular hakkında dilediğiniz kadar yazabilirsiniz. Siz yazarken biz sizi engellemez, size destek olarak fikirlerinize saygı gösteririz. Tabi ki kötü amaçlı, etik ve ahlaki sınırları aşmadığınız takdirde, dilediğiniz konu hakkında yazabilir, fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sadece yazmaz aynı zamanda dünya ve Türkiye gündeminden de diğer yazar arkadaşlar sayesinde haberdar olursunuz. En güncel ve heyecanlı bilgiler sizlerle paylaşılırken, siz de altına yorum yapabilir, beğenebilir ve kendi sayfanıza ekleyebilirsiniz.

Gündemde Sizin De Sözünüz Olsun!

Geniş sözlük bilgisiyle, kelime dağarcığınızı geliştirebileceğiniz bir alan sunulurken aynı zamanda gündem hakkında en yeni gelişmelerden haberdar olmanız sağlanmaktadır. Güzel ve çarpıcı haber kaynağını olurken kendi yazarlık deneyiminizi de ortaya koyabilirsiniz. Sözlük yazarı olmak için yapmanız gereken sadece Eski Defterler paneline üye olarak, profilinizi oluşturmak olacaktır. Dünya ve Türkiye hakkında aklınıza gelen sıradan bir bilgiyi paylaşmak için yazarlarımızı bekliyoruz.

https://eskidefterler.com

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/5890155/ben-bir-sozluk-yazariyim-eski-defterlerde