68 Yaşındaki Türk Vatandaşı Hasan Yıldırım Ukrayna'da Katledildi ! Hasan Yıldırım Kimdir ?

Ukrayna'da meydana gelen olayda 16 Yaşındaki bir genç kız 68 yaşındaki Türk İşadamı Hasan Yıldırım'ı parçalayarak katletti.

Temmuz Ayında Ortadan Kaybolmuştu !


Ukrayna'da yaşayan Türk Vatandaşı Hasan Yıldırım 2020 Temmuz ayında ortadan kaybolmuştu. Polisin soruşturmayı genişletmesiyle 16 yaşındaki Elis Panchuk şüpheli olarak gözaltına alındıktan sonra cinayeti itiraf etti. Panchuk, "Kavga etmeye başladık ve bayıldı. Ben ve erkek arkadaşım onun öldüğünü anladık. Ondan kurtulmaya karar verdik. Parçaladık ve 14 çöp torbasına koyarak gömdük" dedi. Polis merkezinden yapılan açıklamada ise, ""Kurbanla önceden ilişkisi bulunan şüpheli ve erkek arkadaşı suçu daha önceden planladı. Gece kurbanın evine gelerek pencereden girdiler. Boynundan bıçaklayarak ölümüne neden oldular. Bıçaklamanın ardından saldırganlar suçu gizlemeye çalıştı. Bunu yapmak için kurbanı parçalara ayırarak parçaları şehrin dışına gömdüler" denildi.

Hasan Yıldırım Kimdir ?

Ukrayna'da yaşayan Hasan Yıldırım 68 Yaşındaydı ve Ukrayna'da küçük çaplı işlerle uğraşıyordu. Temmuz ayında aniden ortadan kaybolmuş ve bunun üzerine Ailesi tarafından kayıp ihbarında bulunulmuştu. Yıldırım'ın yerel pazarlarda kadın giysileri satarak geçimini sağladığı belirtiliyor.

Ukrayna'da geçtiğimiz aylarda da Türk vatandaşı bir kız öğrenci yine eski erkek arkadaşı tarafından katledilmişti.

- KPSS Cafe, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/5872294/68-yasindaki-turk-vatandasi-hasan-yildirim-ukraynada-katledildi-hasan-yildirim-kimdir