İstanbul Medeniyet Üniversitesi Personel Alımı Başvuruları Başladı ! KPSS'siz Güvenlik ve Temizlik Personeli Alımı !

İstanbul Medeniyet Üniversitesi tarafından Türkiye İş Kurumu aracılığıyla yayımlanan alım ilanında 15 Güvenlik görevlisi ve 15 Temizlik personeli olmak üzere toplamda 30 personel alımı yapılacağı duyuruldu.


Başvuru Şartları Nelerdir ?


KPSS şartı istenmeyen başvurularda genel başvuru şartları şu şekilde belirtildi;


Başvurular Nasıl Yapılacak ?


11 Aralık 2020 tarihine sona erecek başvurular bugün itibariyle başlamış durumdadır. Başvuru için İŞKUR sitesini kullanabileceğiniz gibi  Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir. 

esube.iskur.gov.tr adresinden başvurularınızı online olarak yapmak için şu adımları takip edebilirsiniz. Öncelikle kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yapınız.


1) https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx ( Bu Linke tıklayınız ) Karşınıza iş arama ekranı çıkacaktır. Resimde de görüldüğü üzere ''İşyeri Ünvanı'' yazan yere ''Medeniyet '' yazarsanız ve '' Ara '' tıkladığınızda İstanbul Medeniyet Üniversitesi personel alım ilanlarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

2) yukarıdaki adımları izlediğinizde karşınıza ilgili alım ilanları çıkacaktır, yapmanız gereken size uygun olan ve başvuru şartları uygun alım ilanları için '' Başvur'' butonuna tıklamak

- KPSS Cafe, İş-Kur bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/5858726/istanbul-medeniyet-universitesi-personel-alimi-basvurulari-basladi-kpsssiz-guvenlik-ve-temizlik-personeli-alimi