Youth Projects Group Gençlerin Ufkunu Açıyor!

Türkiye'nin ilk ve tek gençlik markası olan Youth Projects Group; eğitim, kültür, sanat, gönüllü projeler ve iş fırsatları gibi daha birçok alanda gençlere yönelik tüm projeleri bir arada toplamaktadır. Kısa zamanda elde ettiği başarılar ile büyük bir kitlenin ilgisini çekmeyi başaran platform, gerçekleştirmiş olduğu son atılım ile de markalaşmayı sağlayarak hedef kitlesini büyütmeyi amaçlıyor. Peki Youth Projects Group nedir, gençlere ve kurumlara ne gibi fırsatlar sunuyor? Youth Projects Group’un markalaşmasına etkili olan faktörler nelerdir? Merak edenler için işte en önemli detaylar…

Youth Projects Group, özellikle gençler başta olmak üzere çeşitli kurum ve de kuruluşların da hem ulusal hem de uluslararası alanda düzenlenmiş projelerden haberdar olmalarını sağlamak adına kurulmuş kapsamlı bir web platformudur. Bünyesinde yurtiçi ve yurt dışı projeler, yurt dışı fırsatları, gençler ve kurumlar için faydalı olabilecek birbirinden güzel etkinlik haberleri, burslar ve koşulları, üniversitelerin akademik faaliyetleri, çeşitli seminer programları, projeler, fonlar, kalkınma ajansları tarafından gerçekleştirilen projeler, yerel ve ulusal alanda gerçekleştirilecek ve gerçekleştirilmesi planlanan faaliyetler, sivil toplum kuruluşlarının  çalışmaları, iş birliği imkanları ve stajlar hakkında bilgilere yer vermektedir.

Her geçen gün kapsamını daha da büyüten ve kendisini geliştiren Youth Projects Group işletmeler için de çeşitli kamu ve kurum destekleri hakkında bilgilendirme yapmaktadır. Proje kurucusu Taha Doğanay, hedeflerinin daha büyük bir kitleye ulaşmak ve olabildiğince çok sayıda gencin daha iyi imkanlarda yaşamlarına devam etmelerini sağlamak olduğunu belirtmiştir. Yakın zamanda Türkiye Patent Enstitüsü’ne başvuru gerçekleştiren Youth Projects Group, Türkiye’nin ilk ve tek gençlik markası olarak bir ilke imza atmıştır. Çok daha büyük projelere önderlik ederek gençlerin ufkunu açmayı hedefleyen platform kâr amacı gütmeden çalışmalarına devam edeceği bildirilmiştir. Projede emeği geçen herkese gençler ve işletmeler adına teşekkür ediyoruz.

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/5854866/youth-projects-group-genclerin-ufkunu-aciyor