Nevşehir Belediyesi 19 Memur Alımı İçin Başvurular Yarın Sona Eriyor !

Nevşehir Belediyesi tarafından açıklanan alım ilanında Tahsildar, Veznedar, Bilgisayar İşletmeni, Mutemet, Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni, Memur ve Zabıta Memuru ünvanları ile toplamda 19  personel alımı yapılacağı duyurulmuştur.

Başvurular Nasıl Yapılacak ?

Nevşehir Belediyesi resmi web sitesi olan nevsehir.bel.tr sitesinden duyurular kısmına tıklayarak ulaşabileceğiniz alımda başvuruların nasıl yapılacağı ile ilgili gerekli bilgilerinde verildiğini görmekteyiz.


Yapılan açıklamada "Adaylar, başvuru esnasında istenilen belgeleri ile birlikte 30/11/ 2020 gününden 04/12/2020 günü mesai bitimine kadar (mesai günlerinde saat 09.00-17.00 arasında) Belediyemiz İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’ne (Karasoku Mahallesi Atatürk Bulvarı No:34 Merkez /Nevşehir) müracaatlarını yapabileceklerdir.

Elektronik ortamda, Belediyemizin insankaynaklari@nevsehir.bel.tr internet/mail adresine,Şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile (Karasoku Mahallesi Atatürk Bulvarı No:34 Merkez /Nevşehir) adresine gönderilebilecektir. (Geciken postalardan Belediyemiz sorumlu olmayacaktır)Zabıta memuru kadrolarına başvurular şahsen yapılacak olup adaylar yukarıda belirtilen tarihlerde boy ve kilo ölçümü yapmak üzere İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’ne (Karasoku Mahallesi Atatürk Bulvarı No:34 Merkez/Nevşehir) istenilen belgelerle birlikte şahsen müracaat ederek başvuru sürecini tamamlayacaklardır." ifadeleri kullanıldı.

Kadrolar Şu şekilde.
Başvuru Şartları Nelerdir ?

Her memur ünvanı için başvuru şartları farklı olsa da genel başvuru şartları olarak aşağıdaki şartlar sıralanmıştır.


- KPSS Cafe, Belediye bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/5844948/nevsehir-belediyesi-19-memur-alimi-icin-basvurular-yarin-sona-eriyor