Kadir Şeker'in Hayatını Kurtardığı Ayşe Dırla Uyuşturucu Kaçakçılığı Suçlamasıyla Tutuklandı.

Konya'da meydana gelen olay uzun süre Türkiye'nin gündeminde en üst sıralarda yer almıştı. Üniversite sınavlarına hazırlanan Kadir Şeker, parkta şiddet gördüğünü iddia bir kadını kurtarmak için bir kişiyi bıçaklayarak öldürme suçlamasıyla tutuklanmıştı.

Binlerce kişi Kadir Şeker'in serbest bırakılmasını talep etmiş fakat genç üniversite öğrencisi 12.5 yıl hapis cezasına çarptırılmıştı.Ayşe Dırla Tutuklandı !


Kadir Şeker'in kurtardığı kadın olarak bilinen Ayşe Dırla ise geçtiğimiz gün yapılan kontrollerde 900 gram esrarla yakalanmış ve polis ekiplerince gözaltına alınarak mahkemeye sevk edilmişti.

Gelen son dakika bilgilerine göre Ayşe Dırla için tutuklama kararı verildi.

Konya'da polis ekiplerinin operasyonunda, sevgilisini darp ettiğini düşündüğü kişiyi engellemek isterken öldüren Kadir Şeker'in kurtarmak istediği Ayşe Dırla'nın bulunduğu araçta 900 gram eroin ele geçirildi.

Ayşe Dırla ve yanındaki dini nikahla birlikte yaşadığını söylediği Murat Hanlı (26), gözaltına alındı. - KPSS Cafe, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/5769214/kadir-sekerin-hayatini-kurtardigi-ayse-dirla-uyusturucu-kacakciligi-suclamasiyla-tutuklandi