Vefat Sayısı Artıyor ! 29 Kasım Koronavirüs Tablosu

Sağlık Bakanı Koca 29 Kasım koronavirüs tablosu ile ilgili olarak '' Bugün 6.439 yeni hastamız var. Ağır hasta sayısı artmaya devam ediyor. Bu yükü başarıyla göğüsleyen sağlık çalışanlarımıza destek olun. Tedbirlere daha sıkı uyarak mücadeleye güç katın. '' ifadelerini kullandı.

Sağlık Bakanı Koca, gün içinde yaptığı paylaşımda da aşı çalışmaları ile ilgili olarak '' COVID-19 aşısı ile ilgili ilk anlaşmaları yaptık. Alternatif üreticilerle de görüşmelerimiz devam ediyor. Daha önce de açıkladığım gibi BEDELSİZ olarak, sağlık çalışanlarımızdan başlayarak, kademeli bir şekilde aşı yapmayı planlıyoruz. Devletimiz vatandaşının yanındadır. '' açıklamasını yaptı.

28 Kasım'da Vefat Sayısı 182 olarak Açıklanmıştı !


Sağlık Bakanı Koca 28 Kasım 2020 vaka sayıları ile ilgili olarak '' Bugün tespit edilen 4.903 ağır hastamız var. Sağlık ordumuz ağır yük altında. Her birimiz tedbirlere uymakla mesulüz. Bu kişisel bir tercih değil, toplumsal bir zorunluluktur ' açıklamasında bulunmuştu.

Bakan Koca, 28 Kasım'da Gün içinde yaptığı paylaşımlarda da '' Hatırlı kahvelerin yerini acı hatıralar alabilir. Dostlarınıza açtığınız kapıdan GÖRÜNMEZ MİSAFİR girebilir. En güvenilir yer evinizdir. Riski evinize davet etmeyin ve ailenizi koruyun.'' ifadelerini kullanmıştı.

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/5765566/vefat-sayisi-artiyor-29-kasim-koronavirus-tablosu