Vaka Sayıları Alarm Veriyor ! 23 Kasım Koronavirüs Tablosu

23 Kasım tarihine ait Koronavirüs verileri Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından twitter üzerinden paylaşıldı.

Bakan Koca, 23 kasım verileri ile ilgili olarak '' Bugün tespit edilen 6.713 yeni hastamız var. Aşı kullanıma girene kadar, salgının yayılma hızını kontrol altında tutmaya devam edebilmek için destek verin. Tedbirlere uyun. Maske takın. Temizliğe dikkat edin. Zorunlu olmadıkça kalabalık ortamlara girmeyin. '' açıklamasını yaptı.
Bakan Koca gün içinde de yaptığı paylaşımlarda da '' Salgınla mücadelede toplum olarak bir fedakârlık sınavındayız. Sadece dünkü yeni hasta sayımız 6.017. Dışarı çıkmak için mecburiyetiniz yoksa evde kalın. Sizin evde geçirdiğiniz zaman arttıkça bizim mücadele gücümüz artacak. Yayılımı durdurmak için en iyi tedbir evinizdir. '' ifadelerini kullanmıştı.

22 Kasım'da Vaka Sayısı 6017 Olarak açıklanmıştı.

22 Kasım tarihine ait Koronavirüs verileri Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından twitter üzerinden paylaşılmıştı.

Bakan Koca '' Bugün tespit edilen 6.017 hastamız var. Tedbirler ve kısıtlamaların yakın zamanda netice vermesi için kurallara sıkı sıkıya uymalıyız. Salgınla mücadelenin yöntemi asırlardır değişmedi: el Temizliği, Maske ve Mesafe. Sevdiklerimiz için tedbirlere uyalım. '' ifadelerini kullanarak verileri paylaşmıştı.Bakan Koca gün içinde yaptığı paylaşımlarda da '' Bugün Pazar. Yakınlarımızla, aile büyüklerimizle görüşmek için mümkünse teknolojiden yararlanalım. Büyüklerimizi ziyaret etmek yerine, görüntülü konuşalım. Sevdiklerimizle ekran başında bir araya gelelim. Sizin evde geçirdiğiniz zaman arttıkça bizim mücadele gücümüz artacak.'' ifadelerini kullanmıştı.- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/5744710/vaka-sayilari-alarm-veriyor-23-kasim-koronavirus-tablosu