Hazine Bakanlığı'na Bağlı Darphane Müdürlüğü KPSS'siz 13 Personel Alımı Yapacak !

Darphane ve Damga müdürlüğü tarafından yapılan duyuruda müdürlük bünyesinde çalıştırılmak üzere 7 farklı meslekte toplamda 13 işçi alınacağı belirtildi.

Yapılan açıklamada '' Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü’nün İstanbul’da, Dikilitaş Mahallesi Yenidoğan Sokak No:55 Beşiktaş ve Orhantepe Mah. Tekel Cad. No:6 Cevizli Kartal
adreslerinde bulunan işyerlerinde

istihdam edilmek üzere 4857 sayılı İş Kanunu ile bu Kanuna dayanılarak çıkarılan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri çerçevesinde 7 meslek için 13 kamu işçisi alımı yapılacaktır. '' ifadeleri kullanıldı.


Alım Yapılacak Ünvanlar


Alım yapılacak işçiler için istenilen şartlar ve alım yapılacak pozisyonlar ise şu şekilde;Başvuru Tarihleri ve Başvuru Şekli

- Başvurular Türkiye İş Kurumu ( İŞKUR) internet sitesi üzerinden online olarak
16.11. 2020 – 20.11.2020 tarihleri arasında yapılacaktır. Alım İlanına başvuru yapabilmek için aşağıda verdiğimiz bağlantıyı kullanabilirsiniz.


Yukarıda verdiğimiz bağlantıya gittikten sonra İşyeri Türü olarak '' Kamu '' ve İşyeri Ünvanı Olarakta '' DARPHANE '' yazdığınzıda ilgili alım ilanları aşağıda görüldüğü şekilde karşınıza çıkacaktır.

- KPSS Cafe, Kamu bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/5710417/hazine-bakanligina-bagli-darphane-mudurlugu-kpsssiz-13-personel-alimi-yapacak