iŞKUR'dan Evde Paketleme İşi ! Günde 3 Saat Çalışarak 1000 TL Kazanabilirsiniz !

Koronavirüs'ün yaygınlaşmasıyla birlikte online işlere ilgi artarken ve çoğu firma personellerini evden çalıştırmaya yönelik uygulamalar üzerinde çalışırken, İŞKUR üzerinde yayımlanan Evde Paketleme işi birçok kişinin ilgisini çekmektedir.

İŞKUR üzerinden paketleme işçisi ve çağrı merkezi personeli alımı ilanları yayımlandı. Yayımlanan bu ilanların bazıları fabrikada ya da ofiste çalışma isterken bazı firmalar , evden çalışabilecek personel aradığını duyurdu.  Birçok şehre yapılan personel alımlarına başvuru yapacak adayların aşağıdaki adımları takip ederek İŞKUR sayfasındaki paketleme işçisi alımı ilanlarına gitmesi gerekmektedir.

--->> https://esube.iskur.gov.tr/

Yukarıda bulunan linki kopyalayıp yapıştırarak tarayıcınız üzerinde açtıktan sonra karşınıza çıkan ekranda İŞ ARAYAN kısmından giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra karşınıza iş arama sayfası çıkacak. Burada İŞ İLANLARI yazan yere tıklayın. Son olarak iş arama sayfasını göreceksiniz. Burada MESLEK kısmına PAKETLEME İŞÇİSİ yazıp ARA butonuna tıklayabilirsiniz. Bu adımlardan sonra evde paketleme işi ilanlarını görebilirsiniz.

- KPSS Cafe, İş-Kur bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/5701229/iskurdan-evde-paketleme-isi-gunde-3-saat-calisarak-1000-tl-kazanabilirsiniz