Gönül Dağı Dizisi Neden Çekilmiyor ? Gönül Dağı Dizisi Koronavirüs Nedeniyle İptal mi Oldu ?

TRT'nin merakla takip edilen ve sevilen dizisi Gönül Dağı dizisi ilgiyle izlenirken yeni bölümün yayınlanmaması üzerine dizinin takipçileri dizi iptal mi oldu, yayından mı kaldırıldı gibi soruların cevabını merak ediyor.


Gönül Dağı Dizisi Koronavirüs Nedeniyle İptal mi Oldu ?


Edinilen bilgilere göre Gönül Dağı dizisi yayından kaldırılmadı ama dizide yapılan kovid 19 testlerinde çok sayıda oyuncuda Kovid 19 test sonuçlarının pozitif çıkması üzerine diziye kısa bir ara verilecek. tv100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre;  Eskişehir'de çekimleri yapılan sevilen dizinin setinde başrol oyuncusu Gülsüm Ali İlhan'ın koronavirüse yakalanmasının ardından tüm ekibe kovid19 testleri yapılmasına karar verildi.

Yapılan test sonuçları ise dizi ekibine adeta soğuk duş etkisi yarattı. Oyunculardan Ali Düşenkalkar'ın da test sonucunun pozitif çıkmasının yanısıra  ayrıca 38 set çalışanının da koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı. Bu gelişme üzerine Gönül Dağı'nın çekimlerine bir süre ara verilmesine karar verildi.


Gönül Dağı Dizisinin Konusu Nedir ?

Anadolu insanının bozkırda yaşadıklarını ekrana aktaran sevilen dizi, Anadolu çocuklarının hayallerini gerçeğe dönüştürmesini ve yaşadıkları aşk hikayelerini konu edinmektedir. Üç kuzenin hayalini gerçekleştirmek için önlerine çıkan bütün engelleri zorluklarla aşarak hayallerine ulaşma çabalarını ele alan ekranların ilgiyle takip edilen  dizisi Eskişehir’in Sivrihisar bölgesi alanında çekilmektedir.

- KPSS Cafe, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/5682224/gonul-dagi-dizisi-neden-cekilmiyor-gonul-dagi-dizisi-koronavirus-nedeniyle-iptal-mi-oldu