Ak Partili Başkan Koronavirüs Nedeniyle Hayatını Kaybetti ! Eşref Ünsal Kimdir ?

Geçtiğimiz günlerde Eski Ak Parti Milletvekilli ve Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzun'un kovid 19 nedeniyle hayatını kaybetmesinin ardından bir siyasetçi daha kovid 19 virüsü nedeniyle hayatını kaybetti. Edinilen bilgilere göre kovid19 virüsüne yakalanan ve uzun süredir tadavi gören Afyonkarahisar Sandıklı ilçesine bağlı Akharım beldesinin belediye başkanı Eşref Ünsal yaşamını yitirdi. 

Yaklaşık 1 Hafta önce Kovid-19 virüsüne yakalanan ve evde karantina altında olan 47 yaşındaki Akharım Belediye Başkanı Eşref Ünsal, dgeçtiğimiz gün durumunun daha kötüye gitmesi üzerine Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) Hastanesinde tedavi altına alınmıştı.Kronik rahatsızlıkları da olduğu öğrenilen Ünsal, hastanede yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.


Eşref Ünsal Kimdir ?

1973 yılında doğmuştur. 2014 Yerel Seçimler'inde kazandığı belediye başkanlığı görevini 2019 yılında da tekrar kazanarak görevine devam ediyordu. Aynı zamanda İnşaat sektöründe çalışan.Eşref Ünsal, 31 Mart 2019'da yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti Afyonkarahisar Sandıklı Akharım Belediye Başkan Adayı oldu ve seçimi  tekrar kazanmıştı. Evli ve 4 Çocuk babası olan Eşraf Ünsal'ın vefatı sevenleri ve yakınlarını üzüntüye boğdu.

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/5670740/ak-partili-baskan-koronavirus-nedeniyle-hayatini-kaybetti-esref-unsal-kimdir