Beyaz Eşyalarda Sararma Neden Olur? Beyaz Eşyadaki Sararma Nasıl Giderilir?

Modern yaşam standartlarını daha yüksek kalite ve konfor standartlarına kavuşturan beyaz eşya teknolojileri, her evin en temel gereksinimleri arasında yer almaktadır. Buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşya ürün grupları sayesinde yaşam alanlarında yüksek bir konfor standardı sağlanabilmektedir. Özellikle çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi cihazlar sayesinde zorlu ev işleri çok daha kolay ve aynı zamanda da elde yıkamaya göre çok daha kaliteli bir şekilde yapılabilmektedir. Beyaz eşya cihazları standart üretim renginin beyaz olmasından kaynaklı bu isimle anılmaktadır. Sultanbeyli Arçelik Servisi merkezimizde beyaz eşya kullanıcılarının en fazla yaşadığı görülen sorunların en başında bu beyaz ürünlerin dışında meydana gelen sararmalardır.

Beyaz Eşyada Sararma Neden Olur?

Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve buzdolabı gibi beyaz eşya ürünlerinin dış yüzeyindeki bazı noktalarda zaman içerisinde sararma meydana gelebilmektedir. Özellikle tutma kolları, köşe ve bağlantı noktalarındaki beyazlık zaman içerisinde sarararak, sanki farklı bir parça görünümü yaratır. Kullanım kalitesi ve performansı açısından cihazlarda herhangi bir olumsuz etki oluşturmasa da estetik açıdan olumsuz bir görüntü sunması nedeniyle tüketicileri fazlasıyla rahatsız edebilmektedir. Bu nedenle de Bulgurlu Bulgurlu Arçelik Servisi merkezimize beyaz eşya sararması ile ilgili olarak çok sık şekilde başvurularda bulunmaktadır. Beyaz eşya sararma sorununun yaşanmasında güneş ışınları ve kullanılan genel temizlik ürünleri en yaygın görülen nedenlerin ilk sırasında kendisine yer bulmaktadır.

Beyaz Eşya Sararması Nasıl Giderilir?

Beyaz eşya ürünlerinde sararma sorunlarının giderilebilmesi noktasında Çekmeköy  Arçelik Servisi merkezimize yoğun bir şekilde teknik destek talebi bulunmaktadır. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı gibi beyaz eşya ürünlerindeki yüzey sararmalarına yönelik olarak uzman teknikerlerimiz tarafından özel solüsyonlar vasıtasıyla çeşitli müdahalelerde bulunulabilmektedir. Ancak genel olarak mevcut olan sararma üzerinde tamamen geçirecek niteliklerde müdahalelerin gerçekleştirilebilmesi mümkün değildir. Bu açıdan tüketicilerin sadece görsel yönden etkisi bulunması ve makineye zarar teşkil etmemesi gibi bir duruma sahip olan bu estetik sorunu göz ardı ederek, kullanım gerçekleştirebilir. Bunun dışında cihazların sararmış olan ilgili parçalarının yenisi ile değişimi sonucunda kesin çözüm sağlanabilmesi mümkün olmaktadır.

​ FOTOĞRAF YÜKLEME ALANI İLİŞKİLİ HABERLER Direkt Link Sayfanın detaya girince nereye yönlenmesini istiyorsanız http://www.site.com formatında link girin. YÜKLEME SEÇENEKLERİ Fotoğrafı kırpmadan orjinal yükle Yorumlara Kapalı Reklamlara Kapalı Manşetteki açıklama yazılarını göster Sadece sitemap'lerde görünsün Video ise embed kodlarını giriniz! Bu içeriği aktif duruma getir Ek Alanlar Konum:5'li Manşet Beşli Manşet Resim :Dosya seçilmedi Boyutlar:1064 x 200 Ana Manşet Resim :Dosya seçilmedi Boyutlar:706 x 431 Facebook Paylaşım Resmi :Dosya seçilmedi Boyutlar:600x315 Fotoğraf Kaynağı : Haber Fotoğrafı Kaynağı HaberTS - Trabzonspor Haberleri - Trabzon Haber Sitesi Copyright © haberts.com1999 - 2020/

- KPSS Cafe, Ekonomi bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/5670134/beyaz-esyalarda-sararma-neden-olur-beyaz-esyadaki-sararma-nasil-giderilir