Ayda Gezgin'in Annesi Fidan Gezgin'i Kaybettik ! Fidan Gezgin Kimdir ?

Ege bölgesini sarsan ve İzmir'in seferihisar merkez üssü olarak belirlenen şiddetli deprem sonrası gelen güzel haberler herkesi sevince boğarken bazen kötü haberler de geliyor. Tüm Türkiye'nin kurtulması için dua ettiği Seda Dinçer'in ölümünün üzüntüsü yaşanırken Depremden tam 91 saat sonra kurtarılan Ayda Gezgin isimli bebek ise herkesi sevince boğdu. Ama bu sevinç buruk bir sevinç çünkü Güzeller güzeli Ayda Bebeğin annesi Fidan Gezgin halen enkaz altında kurtarılmayı bekliyor.


Fidan Gezgin Yaşıyor mu ?


Bazı haberlerde öldüğüne dair bilgiler yayılsa da Ayda bebeğin babaannesi Gelininin hayatta olduğunu belirtiliyor. Fidan Gezgin ile ilgili net bir bilgi henüz mevcut değil. Enkaz altında olduğu belirtilen Fidan Gezgin'in hayatta olmasını temmeni ediyor ve en kısa zamanda sağlıklı bir şekilde çıkarılmasını ümit ediyoruz. Enkaz altından çıkarılan Ayda'nın da ilk sözünün Anne olduğu belirtiliyor. O sözler yürekleri dağladı. İşte o görüntüler.

Fidan Gezgin Kimdir ?

İzmir'de meydana gelen şiddetli deprem sonucu yıkılan binalardan birisi olan Rıza bey apartmanı enkazı altında kalan isimlerden birisidir. Aynı enkaz altında kalan ve tam 91 saat sonra kurtarılan Ayda Gezgin'in annesidir. Mucize Bebek Ayda'nın 91 saaat sonra kurtarılması annesi Fidan Gezgin'in kurtarılması umutlarını da yeşertmişti. Bu nedenle Twitter kullanıcıları tweet atarak enkaz altından kurtarılması için seslerini duyurmaya çalışmışlardı. Gelen son haberlere göre maalesef Anne Fidan Gezgin kurtarılmadı.NTV haberin geçtiği son dakika haberine göre  Ayda bebeğin kurtarıldığı Rıza Bey apartmanı enkazı altından cansız bedenine ulaştığı ifade ediliyor. 
- KPSS Cafe, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/5668587/ayda-gezginin-annesi-fidan-gezgini-kaybettik-fidan-gezgin-kimdir