İzmir Depremi'nde Enkaz Altında Olanların Listesi Belli mi ?

İzmir Depremi sonrası can kayıpları ve yaralı sayısı hızla yükselirken Enkaz altında kalanları kurtarmak için canla başla çalışan ekipler de ellerinden gelenin en iyisini yaparak adeta zamanla yarışarak can kurtarmaya çalışıyorlar.İzmir Depremi'nde Enkaz Altında Olanların Listesi

Enkaz Arama kurtarma ekipleri çalışmalarını aralıksız devam ettirirken Türkiye halkının da dualarını arkalarına alarak her türlü fedakarlığı göstererek kurtardıkları her canla birlikte büyük mutluluk yaşıyorlar. Sosyal medya kullancıları da daha fazla canın kurtulması için Enkaz altında kalanların isimlerini paylaşarak seslerini duyurmaya çalışmaktadır. Twitter üzerinde paylaşılan bir görselde ise enkaz altında kalanların olduğu belirtilen bir liste yayınlandı. Listenin doğruluğu henüz teyit edilmese de listede bulunan 2-3 isim incelendiğine o kişilerin uzun süredir enkaz altında kurtulmayı bekleyenler olduğu görülüyor. 

İşte twitter üzerinden paylaşılan o liste

Resmi büyütmek için üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.

Listede bulunan isimlerden 2-3 tanesinin enkaz altında olduğu bilinmektedir. Bu İsimler Seda Dinçer ve Feryal İleÖmer Tekin Kardeşler.. Enkaz altında olan tüm vatandaşlarımızın sağ salim kurtulmasını temenni ediyor Başta İzmir Halkı olmak üzere herkese geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

- KPSS Cafe, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/5663023/izmir-depreminde-enkaz-altinda-olanlarin-listesi-belli-mi