Farklı Tüketim Alışkanlıklarına Hitap Eden Farklı Paketleriyle Nescafe

Kahve içmek çoğu insanın sürekli alışkanlıkları arasında yer alıyor. Hararetli bir iş toplantısının tam ortasında ya da üst üste gelen ödevleri toplarken size eşlik eden kahveler, lezzetiyle ve aromasıyla adeta bir alışkanlık haline geliyor. Kahve üretimi konusunda yıllara dayanan tecrübesi ve kullanıcının damak tadını bilmesiyle ön plan çıkan Nescafe markası bu konuda oldukça başarılı. Sadece kahvenin aromasıyla değil farklı tüketim alışkanlıklarına hitap eden paket seçenekleriyle de alanında kendini ispatlıyor. Cam kavanozdan tekli mini paketlere kadar farklı paketleri mevcut olduğundan dolayı herkesin kendine uygun olanı seçmesi oldukça kolaylaşıyor. İşte bu paket seçeneklerinden bazıları;

Nescafe Gold 200 gr Poşet Hazır Kahve

Kahve deneyiminizi mükemmel bir hale getirmek istiyorsanız mutlaka tercihlerinizin arasına Nescafe’yi de almanız gerekiyor. %100 kahve çekirdekleri ile hazırlanan Nescafe, öğütülerek sizlere sunuluyor. 200 gr poşet kahve, uzun süreli kullanımlar için büyük bir avantaj sağlıyor. Robusta ve Arabica çekirdekleri ile özel olarak harmanlanan bu lezzet, yumuşak içime sahip. Zengin aroması ve damaklarınızda yer edinecek yoğunluğu ile size tüm anlarınızda eşlik ediyor.

Nescafe Gold Teneke Kutu 900 gr Çözünebilir Kahve

Kahveye doymak isteyenlerin tercihi ise 900 gr teneke kutuda satışa sunulan Nescafe çeşitleri oluyor. Büyük boy paket Nescafe ile titizlikle seçilen kahve çekirdeklerinin ve muhteşem aromanın tadını dilediğiniz gibi çıkarabilirsiniz. İster evinizde sevdiklerinizle birlikte kahve keyfi yapabilir ister işinize kısa bir mola verebilirsiniz. Saf ve soğuk havada dondurularak hazırlanan çözünebilir kahve ile istediğiniz her yerde içeceğinizi yudumlayabilirsiniz.

Nescafe Gold 200 gr Kavanoz Hazır Kahve

Poşetler ile paketlenen kahveleri tercih etmiyorsanız Nescafe’nin geniş paket yelpazesi içinde bulunan kavanozları da satın alabilirsiniz. Cam kavanozlar ile satışa sunulan bu paketler 200 gr ya da daha fazla olacak şekilde hazırlanıyor. Dış ortam ile temas etmeyen kahve hemen bayatlamadığı için kullanım ömrü de daha uzun oluyor. Bu kahveler, 10 kat daha fazla öğütülerek sizlere sunuluyor. Dilerseniz bu kahvelere süt tozu ilave ederek te tüketebilirsiniz.

Nescafe 3'ü 1 Arada 72'li Çoklu Paket Hazır Kahve

Ben tekli paketleri kullanmayı daha pratik buluyorum diyenlere de hitap eden Nescafe, minik paketleriyle kullanıcılarının ihtiyaçlarını çözmeye odaklanıyor. En çok tercih edilen seçeneklerden biri olan 3’ü 1 arada; kahve, süt ve şeker lezzetini tek bir pakette size sunuyor. 72 adete kadar farklı seçeneklerde paketlenen bu lezzeti çantanızda bile kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

- KPSS Cafe, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/5523142/farkli-tuketim-aliskanliklarina-hitap-eden-farkli-paketleriyle-nescafe