6000 TL Maaş İle Personel Alımı Yapılacak! Başvurular Başladı

Resmi Gazete üzerinden Kamu Kuruluşu tarafından personel alımı yapılacağı yayımlandı. Ankara Gazi Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan personel alım iş ilanında üniversite bünyesinde istihdam edilmek üzere 9 sözleşmeli personel alımı yapılacak!

Ankara Gazi Üniversitesi tarafından yapılan duyuruda: 

375 sayılı yasalar ışığında Ek 6. maddesi ile 27097 Resmi Gazete üzerinden yayınlanmış olan Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük sayıda Bilgi İşlem Biriminde Sözleşmeli olarak Bilişim Personeli istihdam edilecektir. Bu nedenle Esas ve kanunlar gereği Yönetmeliğin 8 inci maddesi gereğince, 9 kişi Sözleşmeli Bilişim Personeli görevlendirilmek üzere personel alımı yapılacaktır.

Hangi Branşlarda Alım Yapılacak? 

KPSS Şartı Var! 

Başvuracak tüm adayların 2018 yılında KPSS sınavından alınmış olan KPSS P3 puanlarının %70'i ile YDS yada buna denkliği YÖK kurulu tarafından kabul edilecek puanın %30'unun toplamı esas olarak hesaplanacaktır. 

Başvurular en geç 26 Ağustos 2020 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Başvurusu kabul edilen kişiler 14 Eylül 2020 ile 18 Eylül 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek olan yazılı sınava tabi tutulacak. 

- KPSS Cafe, Personel bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/5150715/6000-tl-maas-ile-personel-alimi-yapilacak-basvurular-basladi