TOGG Fabrikası İşçi Alım İlanı- Başvuru Şartları Nelerdir ?


TOGG fabrikası  ön siparişleri almaya devam ederken işsizleri sevindirecek bir duyuru da bulundu. TOGG Fabrikası tarafından yapılan duyuru da  Fabrika bünyesine 2000 ve üzeri işçi alımının yapılacağı belirtilirken bu duyuru sonrası  iş arayanlar başvuru şartlarını merak etmektedir.

TOGG fabrikası tarafından yapılan resmi açıklama da genel olarak ‘’ TOGG’da kişilerin geçmiş başarı ve teknik yetkinlikleri kadar geleceği yönlendirme potansiyellerine de önem veririz. Ekibimiz sürekli öğrenme hevesine sahip, duygusal yönden istikrarlı, entelektüel kapasitesi yüksek, kişiler arası etkileşimde başarılı, cesur ve girişimci bireylerden oluşur.’’ İfadelerine yer verdi.

TOGG  Fabrikası İşçi Alımı Başvuru Şartları


     Saygın bir üniversiteden Endüstriyel, Mekanik veya ilgili Mühendislik derecesi ve / veya Yüksek Lisans derecesi

TOGG işçi alımına nasıl başvurabilirim ?TOGG fabrikası işçi alımlarına resmi sitesi olan togg.com.tr üzerinden kabul etmektedir. Bu adrese girerek başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz. Başvurunuz esnasında istenilen belge, evrak ve bilgileri eksiksiz temin etmeniz ve doğru olması başvurunuzun kabul edilebilmesi için önemli bir etkendir.

 

- KPSS Cafe, Personel bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/5109480/togg-fabrikasi-isci-alim-ilani-basvuru-sartlari-nelerdir