Açıklama Yapıldı! Kurban Bayramında Ücretsiz!

Edinilen son dakika haberine göre Türk Hava Kurumu, kurban kesiminden sonra derilerin hemen tuzlanması için kesim alanlarında vatandaşlara ücretsiz olarak tuz dağıtacaklarını ifade etti. Açıklama, THK Kayyum Heyeti Başkanı Cenap Aşçı tarafından yapıldı. 

Yapılan Açıklamada: 

"Kurban derilerinin zayi olmaması için bu sene kurban kesim alanlarında tuz tedariki yaparak ücretsiz dağıtacağız. Vatandaşlarımız THK yetkililerinden tuzları alabilirler. Kurban bağışında vatandaşlarımız bizi tercih ederlerse memnun oluruz" 

denildi. 

Konuyla alakalı önemli bilgilendirme yapan Aşçı yaptığı açıklamasına: 

"Başkanlıkta kurduğumuz çağrı merkezimize vatandaşlarımız, sorunlarını, kurbanla ilgili istedikleri konuları danışabilecekler. 387 şubemiz, Genel Başkanlıkta bir arkadaşımızla irtibat halinde olacak. Yaşanan sıkıntılara hep birlikte çözüm bulmaya çalışacağız. 444 08 45 numaralı merkezimizin arife günü başlayacak hizmeti, Kurban Bayramı'nın son günü akşamına kadar sürecek. Vatandaşlarımız, ayrıca kurumun internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden de bizimle rahatlıkla ve kolayca irtibata geçebilirler"

şeklinde devam etti. 

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/5051991/aciklama-yapildi-kurban-bayraminda-ucretsiz