İŞKUR Vasıtasıyla Büro Memuru Alımı Yapılacak!

Türkiye İş Kurumu vasıtasıyla 44 şehirde en az ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunu öğrenim düzeylerinde olan büro memuru alımı yapılacak. Toplamda 340 büro memuru alımı yapılacak olup, iş başvuruları İŞKUR'un resmi internet sitesi üzerinden online yapılacaktır. 

Hangi Şehirlerde Büro Memuru Alınacak? 

İstanbul, Manisa, Tekirdağ, Ağrı, İzmir, Amasya, Kocaeli, Ankara, Balıkesir, Bursa, Karaman, Aydın, Erzurum, Sinop, Edirne, Denizli, Adana, Samsun, Kırşehir, Elazığ, Mersin, Giresun, Yozgat, Malatya, Uşak, Trabzon, Kırşehir, Erzincan, Artvin, Aksaray, Gaziantep, Sakarya, Diyarbakır, Sivas, Kırıkkale, Yalova, Tokat, Muğla, Afyonkarahisar, Çanakkale, Kahramanmaraş, Antalya, Eskişehir ve Konya olmak üzere 44 şehirde büro memuru alımı yapılacaktır.

Başvuru Nasıl Yapılır? 

İş Başvuruları İŞKUR'un resmi internet sayfası üzerinden online olarak yapılacaktır. Her bir ilanın son başvuru tarihi ve adaylardan istediği başvuru şartları farklı olduğu için her bir ilan içeriğinde ayrı ayrı belirtilmiştir. Başvurular  ve tüm detaylar için www.iskur.gov.tr adresine giriş yapabilirsiniz. 

- KPSS Cafe, Personel bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/5038594/iskur-vasitasiyla-buro-memuru-alimi-yapilacak