Yerli Otomobil Fabrikasında Çalışmak İster Misiniz?

TOGG tarafından açıklama yapıldı. İş başvurusu için sistemin açıldığını ve TOGG bünyesinde çalışmak isteyenlerin başvurularının alındığına yer verildi. 

Türkiye'nin Otomobil Girişim Grubu resmi internet adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda: 

"Bu iddialı ve zorlayıcı hedef, farklı bir çalışma kültürünü de beraberinde getiriyor. TOGG’da bizler sorumluluk alırız, beraber üretiriz, çözüm buluruz, kararları hızlı ve etkin bir şekilde beraber alırız. Çalışma alanlarımızı sınırlamak yerine, becerilerimizi geliştirebilmek için imkan yaratırız. Unvanlara ve konfor alanlarına önem vermeyiz, farklılıkların yarattığı zenginlikten besleniriz. Küresel vizyonumuzla, farklı kültür ve deneyimlerdeki pek çok paydaşımızla iş birliği içerisinde çalışma fırsatı sunarız."

denildi. ,

Aşağıdaki Özelliklere Sahipseniz 

Aşağıdaki özelliklere sahip olanların iş başvurusu yapması gerektiğine yer verildi. 

"TOGG’da kişilerin geçmiş başarı ve teknik yetkinlikleri kadar geleceği yönlendirme potansiyellerine de önem veririz. Ekibimiz sürekli öğrenme hevesine sahip, duygusal yönden istikrarlı, entelektüel kapasitesi yüksek, kişiler arası etkileşimde başarılı, cesur ve girişimci bireylerden oluşur.
Hayattaki amaçlarımızla TOGG’da yaptığımız iş arasında çok güçlü bir anlam bağı vardır ve bu nedenle işimize tutkuyla sarılırız. Kararların şekillenmesinde, hiyerarşiden çok argümanların güçlülüğü ve ikna ediciliği bizim için önem taşır. Herkesin sorumluluk almasını ve yeni fikirler geliştirmesini bekleriz; başarımızı da bu şekilde değerlendiririz."

Başvuru Şartları Nelerdir? 

Başvuru Şekli 

TOGG iş ilanlarına başvuru yapmak için www.togg.com.tr/content/bize-katil sitesine giriş yapabilirsiniz. 

- KPSS Cafe, Personel bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/5017598/yerli-otomobil-fabrikasinda-calismak-ister-misiniz