Türk Telekom 650 Personel Alımı Yapacak!

Çağrı Merkezi temsilcisi kadrosunda çalıştırılmak üzere personel alımı yapılacak. Van da yeni açılacak olan merkezin kadroları için ilk ilanlar geldi. Assistt Çağrı Merkezi Van bölgesinde ilk etapta 650 olmak üzere toplamda 1500 personel alımı gerçekleştirilecek. 

Ağustos ayıyla beraber faaliyete geçeceği müjdesi verilen çağrı merkezi binasında görevlendirilecek personel alımı yapılacak. Başvuru şartları belli oldu. 

Başvuru Şartları Nelerdir?

Lise mezunu, diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti ve analiz yeteneği bulunan, vardiyalı çalışmaya uyum sağlayabilen, office programlarını kullanabilen, iş kalitesini ön planda tutan ve hedef odaklı çalışan, motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas, erkek adayların askerliğini en az 2 yıl tecil ettirmesi yada tamamlamış olmaları gerekmektedir. 

Van ilindeki alımlara erişmek için: https://bit.ly/2Cd0S1i

Türkiye Genelinde de Alım Yapılacak!  

İş zekası uzmanı, müşteri ilişkileri yetkilisi, dönemsel müşteri bağlılık, operasyon destek müdürü, süreç yönetimi uzmanı, servis masası yetkilisi, kurumsal uygulama geliştirme uzmanı, bütçe planlama ve analiz uzmanı, ağ ve güvenlik uzmanı, servis masası ekip lideri, saha denetim uzmanı, kıdem proje yöneticisi, yetenek yönetimi ve geliştirme uzmanı, kamu satış yöneticisi kadrolarında; İstanbul, Ankara, Van, Sakarya illerinde personel alımı yapılacaktır. 

Türkiye genelinde Türk Telekom personel alımı ilanlarına erişmek için https://bit.ly/3fyHwCe 

- KPSS Cafe, Personel bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/5009729/turk-telekom-650-personel-alimi-yapacak