Türkiye Finans Bankası Personel Alımı Yapıyor!

Son zamanlarda faaliyet ağını giderek genişleten Türkiye Finans, Türkiye genelinde 83 kadroda personel alımı yapacak. 

Hangi Branşlarda Alım Yapılıyor? 

Eğitim Yöneticisi kadrosuna alım yapılacak adaylarda eğitim planlaması ve eğitim yönetimi konusunda uzman, en az 6 yıllık tecrübeye sahip olan personel alımı yapılacaktır. 

Kestel Şube Müdürlüğü Gişe Görevlisi alımında üniversitenin dört yıllık İşletme ve İktisat fakültelerinden birini bitirmiş olan, MS Office programlarını iyi derecede kullanan, erkek adaylarda askerlik görevini yerine getirmiş ya da tecil ettirmiş ve Bursa da ikamet eden personel alımı yapılacaktır. 

İş Mükemmelliği Yetkilisi alanında başvuru yapan adaylarda Endüstri Mühendisliği veya İstatistik bölümlerinden mezun olan, proje yönetimi ve süreç iyileştirme nosyonuna ve deneyimine sahip olan, İleri düzeyde ingilizce bilen, Excel ve Powerpoint uygulamalarını kullanan, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olma şartları aranmaktadır. 

Gezici Gişe Yetkilisi Yardımcısı alımına başvuru yapan adaylarda, Ankara, Bursa, Gaziantep, İstanbul, Şanlıurfa’da istihdam edilmek üzere üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, seyahat engeli olmayan, bankanın tüm şubelerinde görev alacak olma şartlarını sağlayan adaylar alınacaktır.

- KPSS Cafe, Personel bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4945923/turkiye-finans-bankasi-personel-alimi-yapiyor