Hazine ve Maliye Bakanlığı 8 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak! Başvuru Şartları Nelerdir?

Corona Virüsü Salgını ile mücadelemiz devam ederken bir yandan da normalleşme planları kapsamında çalışma hayatına giriş yaptık. Uzman personel alımı yapacak olan kurumları araştırmaya başladık. İş arayanlar müjde! Hazine ve Maliye Bakanlığı 8 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak! Peki, Başvuru Şartları Nelerdir? 

Hazine ve Maliye Bakanlığı 8 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak!

Hazine ve Maliye Bakanlığı kapsamında bulunan Merkezi Finans ve İhale Birimi bünyesinde çalışacak 8 sözleşmeli personel alınacak. Başvuru yapan personeller 13 Temmuz ile 29 Temmuz 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan sınavdan sonra eğer sınavda geçerli puan alırlarsa işlerine başlayabilecekler. Sınav tarihi şuanda bu tarihler belirlenmiş olsa da olası bir olumsuzluk halinde sınav tarihlerinin ertelenebileceğini belirtelim. 

Hazine ve Maliye Bakanlığı Hangi Branşlarda Alım Yapacak? 

Hazine ve Maliye Bakanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere: 

olmak üzere toplamda 8 kişi alım yapılacaktır. 

Başvuru Şartları Nelerdir? 

Başvuru Şekli ve Başvuru Tarihi 

Hazine ve Maliye Bakanlığı kapsamında çalışmak üzere belirtilen şartları karşılıyorsanız eğer; https://www.cfcu.gov.tr/  sitesine giriş yaptıktan sonra "İş Talep Formu" ve sitede gereken belgeleri posta ya da kargo yoluyla aşağıda belirtilen adrese en geç 30 Haziran 2020 Salı günü mesai sonuna kadar göndermeniz gerekmektedir. Hiç bir şekilde elden başvuru kabul edilmemektedir. 

Adres: Merkezi Finans ve İhale Birimi
T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı Kampüsü
İnönü Bulvarı No:36 E Blok 06510 Emek / ANKARA

Başvuruda İstenen Belgeler 

Giriş sınavında başarılı olan adaylar, göreve başlamadan önce aşağıdaki belgeleri de sunmak zorundadırlar. 

- KPSS Cafe, Personel bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4790508/hazine-ve-maliye-bakanligi-8-sozlesmeli-personel-alimi-yapacak-basvuru-sartlari-nelerdir