Aşk 101 Hangi Lisede Çekildi?

Dizi bilindiği gibi Netflix'te oldukça popüler oldu ve dizideki karakterlerin hareketleri tartışmalara yol açtı. Lise öğrencilerinin genelde yorumu, bu hareketlerin gerçek hayatta yapılsa çok kötü sonuçlar doğuracağı oldu. Dizi 2 farklı okulda çekilmiştir, Maçka Akif Tuncel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Cihangir Münir Özkul Ortaokulu. 2. sezonun ise nerede çekileceği henüz netleşmese de bu okullardan birinden devam etme olasılığı yüksek. 

Son yıllarda Türk dizilerine önem veren Netflix, Aşk 101 ile bu geleneğini devam ettirmiştir. Daha önce Atiye ve Muhafız dizileri ile gündeme gelen Dijital içerik sağlayıcısı büyük bir kitleyi kendine abone olarak çekmiştir. Sosyal mecralarda büyük tepki gören Aşk 101, bakalım dizi severleri yeni sezonda ne gibi süprizlerle karışalayacak.

Netflix'te Yayınlanan En iyi 13 Türk Dizisi

Yukarıda saymış olduğumuz liste Netflix'te yayınlanmış olan ve izleyiciler tarafından beğenilmiş olan Türk dizileridir. Özellikle Hakan: Muhafız dizisi büyük bir sükse yapıp çok güçlü bir hayran kitlesine sahip olmuştur. Aşk 101 ise yeni yayınlanmasına rağmen, tartışmalar arasında Netflix en çok izlenenler arasında üst sıralarda yerini almıştır.

- KPSS Cafe, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4321088/ask-101-hangi-lisede-cekildi