Beden İşçisi Alım İlanları Yayınlandı!

İŞKUR'da farklı firmalar beden işçisi kadrosu için iş ilanları yayınladı. Beden işçisi kadrosunda görev almak isteyen adaylar haberimizde verilmiş olan İŞKUR adresine giderek beden işçisi alım ilanlarını inceleyebilir, işkur'a giriş sağlayarak iş başvuru aşamasına geçebilirler.

beden işçisi kadrolarına iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar aşağıda verilmiş bağlantılara giderek hangi bölgeden alım yapıldığına bakarak e-devlet şifresi ile İŞKUR’a giriş sağlamalı ve başvurmak istediği kadroya giderek iş başvuru aşamasına geçmesi yeterli olacaktır.

Beden işçisi: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=1440

Hizmetlerimizden yararlanmak için kayıtlı bir kullanıcı olmanız gerekmektedir.

Kayıt, iş arama için ilk adımdır. Ajansın hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanlar, Ajansın çevrimiçi portalına kaydolarak veya Ajansın birimlerine şahsen başvurarak kayıt yaptırmakla yükümlüdür. Başarılı bir eşleşme için hem boş işler hem de iş arayanlar hakkında eksiksiz ve doğru bilgiye ihtiyacımız var. Bu nedenle, kaydolacakların gerekli bilgileri tek başlarına veya Ajans personeli eşliğinde tam ve doğru olarak vermeleri çok önemlidir. Eğitim, mesleki ve diğer bilgilerinizi sisteme eksiksiz ve doğru bir şekilde yüklemenizin nedeni budur.

Kayıt Koşulları

Ajansınıza kayıt olmak için, İş arayanların 14 yaşından büyük olmaları ve kayıt sırasında askeri görevlerde bulunmamaları gerekir. İş arayanların ifadeleri mesleğin belirlenmesine yöneliktir. Ajans, yanlış beyanlardan dolayı hiçbir sorumluluk kabul etmez.

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4313477/beden-iscisi-alim-ilanlari-yayinlandi