Çukur 27 Nisan bugün yeni bölüm var mı, yayınlanacak mı? Çukur nerede çekiliyor?

Show televizyon ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinin 27 Nisan 2020 tarihli yeni bölümü yayınlanacak mı diye merak edenler için show tv 27 nisan 2020 tarihli yayın akışında Çukur dizisinin yeni bölümü yoktur.

Çukur bugün var mı yok mu?

Yayın akışında Çukur'un yeni bölüm olmadığı görülmektedir.

Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisi seyircileri dizinin nereden çekildiğini merak ediyor olabilir. Haberimiz aracılığı ile Çukur dizisinin nereden çekildiği hakkında gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Çukur Dizisi Nerede Çekiliyor?

Çukur dizisi İstanbul ilinin en eski semtlerinden birisi olan Balat'ta çekilmektedir. Çukur dizisine ev sahipliği yapan Balat semti bir hayli de ilgi odağı olmuş durumda. Ayrıca internet üzerinden edinilen bilgiye göre Çukur'da yer alan Koçavalı Mahallesini merak edenler için şimdiden söylemek gerekki böyle bir mahalle bulunmamaktadır.

Çukur dizisinin konusu nedir?

Konusu İstanbul'un suçla özdeşleşmiş mahallesi Çukur'un kontrolü Koçovalı ailesinin elindedir. Suçla bu kadar içli dışlı olsa da ailenin kendine göre kuralları vardır. Bu kurallardan bir tanesi de uyuşturucu yasağıdır. Çukur'da uyuşturucu üretilmez, kullanılmaz, satılmaz. Fakat oyuna yeni dahil olan gruplar yasağı delmeye çalışırlar.

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4313470/cukur-27-nisan-bugun-yeni-bolum-var-mi-yayinlanacak-mi-cukur-nerede-cekiliyor