7. Koğuştaki Mucize filmi konusu nedir, oyuncuları kimdir? 7. Koğuştaki Mucize nerede çekildi?

22 Nisan 2020 Çarşamba günü TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan  7. Koğuştaki Mucize filminin konusu nedir, oyuncuları kim, yönetmeni kim ve nerede çekildi gibi bilgileri merak eden izleyiciler için haberimizde gerekli bilgiler verilmiştir.

7. Koğuştaki Mucize konusu nedir?

Mehmet Ada Öztekin'in yönettiği 7. Koğuştaki Mucize, 1983 yılında sıkıyönetim altındaki bir Ege kasabasında yaşayan ve haksız yere hapse atılan Memo ile yedi yaşındaki kızı Ova'nın tekrar birbirlerine kavuşmaya çalışmalarını anlatıyor. 1983 yılında bir Ege kasabasında sıkıyönetim komutanının kızının ölümü üzerine küçük kızı ve babaannesiyle yaşayan Memo idam cezasına çarptırılır.

Herkes adalet peşindeyken Memo ve kızı Ova'nın tek isteği birbirlerine kavuşmaktır. Adaletin gerçekleşmesi için ise bir mucize gerekmektedir.

Yönetmen Mehmet Ada Öztekin

Oyuncular Aras Bulut İynemli Nisa Sofiya Aksongur Celile Toyon İlker Aksum Mesut Akusta Deniz Baysal Yurdaer Okur Sarp Akkaya

7. Koğuştaki Mucize filmi nerede çekildi?

7. Koğuştaki Mucize filmi TRT 1 ekranlarında bugün yayınlanacak. Peki film nerede çekildi diye merak edenler için Ege bölgesinin şirin şehri olan Muğla'nın bir belgesinde çekilmiştir.

- KPSS Cafe, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4313352/7-kogustaki-mucize-filmi-konusu-nedir-oyunculari-kimdir-7-kogustaki-mucize-nerede-cekildi