KPSS Şartsız TÜBİTAK MAM-UME Personel Alımlarında Son Gün! (2 Farklı Alım)

KPSS Şartsız TÜBİTAK MAM-UME Personel Alımları

Türkiye Bilimsel Ve Teknolojik Araştırma Kurumu tarafından yapılan açıklamalar kapsamında kurumun farklı bölümlerine devamlı olarak personel alımları yapılıyor.            

Türkiye Bilimsel Ve Teknolojik Araştırma Kurumu aralıklı olarak ilan yayımlyor ve KPSSCAFE sizlere aktarıyor. Bunun akabinde TÜBİTAK'ın iki ilanının süresi dolmak üzere. Başvurular 10 Mayıs 2017 tarihinde sona erecek. Alımlarda KPSS ŞARTI YOK! 

Türkiye Bilimsel Ve Teknolojik Araştırma Kurumu MAM alımında adayların bazı genel şartlara uyum sağlaması şart; Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak , Askerliğini tamamlamış veya tecilli olmak, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat konusunda bir engeli bulunmamak, Devlet sırlarına karşı suçlardan dolayı hükümlü bulunmamak, 667 sayılı KHK kapsamında terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulu’nca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak, Ağırlıklı lisans mezuniyet not ortalaması 4’lük sistemde en az 2,50 olmak gibi... BAŞVURULAR 10 MAYIS'TA BİTECEK olup,  “www.mam.tubitak.gov.tr” üzerinden yapılıyor. İLAN DUYURUSU İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

Türkiye Bilimsel Ve Teknolojik Araştırma Kurumu UME alımında ise yanlızca belirli bölümden adaylar başvuru yapabiliyor. İnsan Kaynakları Yönetimi, İktisat, İşletme, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Yönetim Bilişim Sistemleri, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Bankacılık, Bankacılık ve Finans, Uluslararası Ticaret, Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik, Uluslararası Ticaret ve Finansman, Uluslararası Finans gibi... Alım ilanını görmek, başvuru yap abilen tüm bölümlerin listesine erişim sağlamak ve başvuru yapmak için lütfen TIKLAYINIZ.

Türkiye Bilimsel Ve Teknolojik Araştırma Kurumu personel alımlarını sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz. Diğer devam eden TÜBİTAK alımları için ise LÜTFEN BURAYA TIKLAYINIZ. 

DİĞER PERSONEL ALIMLARI İÇİN İSE ALTTAKİ UYGULAMALARI ÜCRETSİZ BİR ŞEKİLDE KULLANABİLİRSİNİZ.

Online Memur grubumuza katılmak için --->tıklayınız   ios mobil uygulamamızı cep telefonunuza yüklemek için ----> tıklayınız android mobil uygulamamızı ücretsiz yüklemek için ---->>> tıklayınız

kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, KPSS'siz bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4299197/kpss-sartsiz-tubitak-mam-ume-personel-alimlarinda-son-gun-2-farkli-alim