Ekonomi Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınav Sonuçları Açıklandı

Milli Eğitim Bakanlığı, resmi web sayfasında Ekonomi Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınav sonuçlarını yayımlamıştır.

Milli Eğitim Bakanlığı Ekonomi Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınav sonuçları için LÜTFEN

TIKLAYINIZ

.

Milli Eğitim Bakanlığı'nın 28 Aralık 2016 tarihinde resmi web sayfasında yayımladığı ilan duyurusu doğrultusunda Ekonomi Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı sonuçları bir panel eşliğinde adayların erişimine açılmıştır.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan açıklama ile Ekonomi Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı'na katılan adaylar sonuçlarını görebilecektir.

Milli Eğitim Bakanlığı'nın oluşturduğu sonuç paneli kapsamında adaylar TC kimlik numaraları ile sonuçlarına erişim sağlayabilecektir.

Milli Eğitim Bakanlığı Ekonomi Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınav sonuçları için LÜTFEN

TIKLAYINIZ

.

Tüm kamuya personel alım haberleri, kamu kurum kuruluşlarından gelen duyurular, haberler ve çok daha fazlası için Facebook grubumuza üye olabilir, mobil uygulamalarımızı cep telefonunuza yükleyebilir, sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Grup üyeliği için TIKLAYINIZ
Kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, Kamu bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4298927/ekonomi-bakanligi-gorevde-yukselme-ve-unvan-degisikligi-sinav-sonuclari-aciklandi