TDİ KPSS'den 60 Puan ile Personel Alacak

TDİ Genel Müdürlüğü Merkez Kuruluşu'nun İŞKUR işbirliği ile hazırladığı ilan duyurusu doğrultusunda kuruma personeller alınacak.

TDİ Genel Müdürlüğü Merkez Kuruluşu Beyoğlu Hizmet Merkezi'ne alım yapılacak olan personellerin KPSS'den en az 60 puan almış gerekiyor.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR;

TDİ Genel Müdürlüğü Merkez Kuruluşu, 1 adet Bilgisayar Mühendisi, 1 adet muhasebeci alımı yapacak. Alımlarda her pozisyon için farklı şartlar ve nitelikler aranıyor. Adaylar daimi tam süreli olarak çalıştırılacak.

TDİ Genel Müdürlüğü Merkez Kuruluşu muhasebeci alım ilanına başvurmak isteyen adayların İktisat, İşletme, İİBF, Siyasal Bilgiler,Sosyal Bilimler Fakülteleri İşletme, Ekonomi, İktisat, Muhasebe ve Maliye bölümlerinden Lisans mezunu olması şart. TDİ Genel Müdürlüğü Merkez Kuruluşu bilgisayar mühendisi alımına başvurmak isteyen adayların Mühendislik Fakültesi Deniz Bilimleri Fakültesi Tekstil Tekn.ve Tasarımı Fakültesi Bilgisayar yada yazılım mühendisliğinden lisans mezunu olması gerekir.

BAŞVURU SÜRECİ;
BAŞVURULAR işkur resmi web sayfasından ve il müdürlüklerinden 13 OCAK 2017 ile 23 OCAK 2017 tarihleri arasından yapılacaktır. Daha ayrıntılı bilgi almak isteyen adaylar İŞKUR ile iletişime geçebilir.

BENZER ALIM İLANLARI İÇİN MOBİL UYGULAMAMIZI İÇİN TIKLAYINIZ . FACEBOOK GRUBUMUZ İÇİN TIKLAYINIZ.
Kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, KPSS bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4298687/tdi-kpssden-60-puan-ile-personel-alacak