Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Daimi İşçi Alacak

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 2. Deniz İstihkam Tabur Komutanlığı daimi olmak üzere işçi alımında bulunacak.

Türkiye İş Kurumu Karadeniz Ereğli Hizmet Merkezi tarafından yayınlanan personel alımı ilanına göre; T.C. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 2.Deniz İstihkam Tabur Komutanlığına 2 Daimi işçi alımı yapılacak.

T.C. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 2.Deniz İstihkam Tabur Komutanlığında daimi işçi statüsünde çalıştırılacak olan 1 İş Makineleri Bakım ve Onarımcısı ve 1 Otomotiv Kaporta İşçisi ilanlarına başvurular 10 Kasım 2015 tarihinde başlayıp 19 Kasım 2015 tarihinde sona erecek.

Başvuru yapabilmek için KPSS 2014 sınavına girmiş ve en az 60 puan almış olmak gerekiyor. Başvurularda adayların Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınacaktır. Başvuru süresi içerisinde ikamet değişikliği yapan adayların ilgili işgücü taleplerine başvuruları kabul edilmeyecektir. Başvurular İŞKUR İl/Şube Müdürlüğünden veya İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yapılabilecek.

İş Makineleri Bakım ve Onarımcısı ilanına başvuru yapabilmek için lise ve dengi okulların Motorlu Araçlar Teknolojisi/Otomotiv Teknolojisi Teknisyeni Alanının, İş Makineleri Bakım ve Onarımcısı bölümünden mezun ya da İş Makineleri Bakım ve Onarımcısı mesleği ile ilgili Meslek Yeterli Belgesine sahip olmak gerekiyor.

Otomotiv Kaporta İşçisi ilanına başvuru yapabilmek için lise ve dengi okulların Motorlu Araçlar Teknolojisi/Otomotiv Teknolojisi Teknisyeni Alanının, Otomotiv Gövde bölümünden mezun ya da Otomotiv Gövde mesleği ile ilgili Meslek Yeterli Belgesine sahip olmak gerekiyor.

İş Makineleri Bakım ve Onarımcısı İlanı İçin Tıklayınız.

Otomotiv Kaporta İşçisi İlanı İçin Tıklayınız.

- KPSS Cafe, KPSS bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4298523/deniz-kuvvetleri-komutanligi-daimi-isci-alacak