TÜBİTAK Personel Alım Başvurularında Son Günler

TÜBİTAK Personel Alım Başvurularında Son Günler

TÜBİTAK tarafından yayımlanan ilan duyurusu ile kuruma 18 personel alımı gerçekleştirilecek. Peki gerekli şartlar neler? Alımlar hangi pozisyonlara ve hangi şehirlerden yapılacak?

TÜBİTAK 18 personel alımı yapacağını Şubat ayı başlarında adaylara açıklamıştı. Kuruma 18 adet uzman ve uzman yardımcısı alımı gerçekleştirilecek.

ADAYLARDA ÇOK SAYIDA NİTELİK VE ŞART ARANIYOR!
TÜBİTAK, personel alımında uzman alımı yapacağı için adaylarda normalden daha çok nitelik ve şart görmek istiyor. Bunlardan bazıları, 667 sayılı KHK kapsamında terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulu'nca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak, Ağırlıklı lisans mezuniyet not ortalaması 4'lük sistemde en az 2,50 olmak, Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak, Askerliğini tamamlamış veya tecilli olmak, "www.tubitak.gov.tr" adresinden İş Başvuru Sistemine kayıtlı olmak gibi şartlar.

Tüm bu nitelik ve şartları bünyesinde bulunduran adaylar başvurularını yapabilecek. Şartların tamamı ilan duyurusunda...

BAŞVURULARIN SONA ERMESİNE SON 2 GÜN!
TÜBİTAK personel alım ilanı kapsamında kuruma alınacak 18 personel başvurularında son 2 günün içindeyiz. BAŞVURULAR 27 ŞUBAT 2017 tarihinde sona erecek. Daha fazla bilgi almak için "www.tubitak.gov.tr" adresine erişim sağlayabilirsiniz.

TÜBİTAK personel alımlarını KPSS CAFE HABER SİTESİ'nden takip edebilir, başvurularınıza yardımcı olacak sorularınızı memur grubumuzdan bizlere sorabilirsiniz.

Grubumuza katılmak için --->tıklayınız   ios uygulamamızı cep telefonunuza yüklemek isterseniz----> tıklayınız android uygulamamızı ücretsiz yüklemek isterseniz ---->>> tıklayınız
kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, KPSS bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4298436/tubitak-personel-alim-basvurularinda-son-gunler